Wpis z mikrobloga

Czołem, znajomy rzucił Januszex i na własna rękę zaczął robić to co do tej pory robił dla Janusza. Czyli bramy i ogrodzenia. Aktualnie rozkręca i łapie pojedyncze zlecenia. Jeżeli Mirki macie zapotrzebowanie na tego typu produkty lub jakieś inne wyroby ze stali np. jakieś elementy dekoracyjne (stojak, wieszak, leżak) to gwarantuje będziecie zadowoleni. Na starcie oprócz dobrego terminu zawsze jest konkurencyjna cena. Obszar działania to zachód polski (lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie). Wiadomo, ze przy dużej robocie promień działania się zwiększa. Chętnych zapraszam na priv - pokieruje dalej.
Wszystko na wymiar, ręcznie robione, solidne spawy i materiały. Generalnie produkty na długie lata.
@#dom #ogrodzenia #budowadomu #budownictwo
smieszke - Czołem, znajomy rzucił Januszex i na własna rękę zaczął robić to co do tej...

źródło: comment_16528160682mPUB7Xfbeq6Ww7cFAXw6u.jpg

Pobierz
  • 13
@smieszke: to zapytaj kolegi ile za 10 przęseł o długości 3m, jak picrel
słupki 6x4, h=130cm, rozstaw co 9 cm, na jedno przęsło 3m wchodzi 20 słupków,
spawane od spodu jak picrel, między słupkami w stopie ze 4 otwory montażowe tak, aby można było to przytwierdzić do betonowego fundamentu.

stopa ląduje pod kamyczkami, efekt jak: https://i.imgur.com/NjfRO6Q.png
dlatego materiał nierdzewny, jakiś ocynk (nie znam sie)

skąd kolega jest?
KONONOWlCZ - @smieszke: to zapytaj kolegi ile za 10 przęseł o długości 3m, jak picrel...

źródło: comment_1652824396pZu8AytIHu7kaJXgQdrXf3.jpg

Pobierz
@Maksv46: Strasznie mnie wku*wia, kiedy ktoś na mirko poleca swoje usługi, albo swojego znajomego któremu chce pomóc rozkręcić biznes - i nagle wchodzi ktoś inny który poleca i reklamuje swoje usługi i chce się wpier*olić i podebrać klienta. Jak robisz takie usługi, to trzeba było zrobić swój wpis i tam się reklamować. Z pewnością dostałbyś wiele zapytań a nie wpieprzać się w we wpis @smieszke
@Maksv46: Oczywiście, ale nie podpier*ala się czyichś pomysłów. Zrób nowy wpis, napisz że robisz elementy metalowe, a nie wcinasz się z komentarzem w czyjś wpis. Wpis OPa miał cel pomóc rozkręcić kumplowi biznes.
Analogicznie szału dostaje jak jest zbiórka na Antosia, a w komentarzu się wpieprzają ludzie z innymi zbiórkami, bo widzą że dana zbiórka dobrze idzie.