Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#gsm #virginmobile #pytanie
Chce przeniesc kilka numerow z #plus do Virgin.
W Plusie umowy są na czasie nieokreslonym (po umowie). Umowy byly do 8 lutego.
Cykl rozliczeniowy zaczyna sie od 17.
Czy jak teraz zloze wniosek to musi byc zachowany pelny cykl 30 dniowy czyli numery przejdą dopiero 17 lipca czy juz 17 czerwca?
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uefaman: Z zasiegiem nie mam problemu a net mobilny dziala w miejscach ktore mnie interesują dwa razy szybciej od Plusa :D
W zasadzie sprawdzalem wszystkich operatorow pod kątem internetu i Plus wypada najgorzej i mają drogo dlatego przenoszę.
@worldmaster: O ile przeniesienie z Plusa ma sens bo jak sam piszesz mają słabą drogą ofertę to z tym Virgin to pojechałeś po całości. Napiszę jako klient Virgin od listopada 2015 na dodatkowym numerze. Ta sieć to gówno które opłaca się tylko jako zapasowy numer na pakietach MINI3/9 bo tanio i dosyć dużo 1GB = 1zł. Jak chcesz iść w 25zł+ to się zastanów trzy razy. Virgin Ma niski priorytet na
@worldmaster: Mimo wszystko podziwiam, ja obecnie przy ofertach na kartę to w umowę na dwa lata bym nie poszedł z żadnym operatorem. A co do Virgin to sprawdziłem ze znajomym mającym kartę Play, mimo tego samego BTS on ma zawsze lepsze transfery niż moja karta Virgin. Tak samo jak były te wichury i nie było prądu to póki maszty działały ludzie rzucili się na internet mobilny i znajomy normalnie sprawdzał wiadomości
@worldmaster: Chętnie przeczytam, choć ich trzeba testować w miejscach gdzie jest duże obciążenie BTS np. nad morzem latem albo w kryzysowych sytuacjach jak brak prądu po wichurze i wszyscy ludzie sprawdzający na mobilnym kiedy naprawią czy choćby mecze mundialu naszej drużyny będą dobrym czasem na test. Na co dzień nie mam nic do zarzucenia temu internetowi od nich zwłaszcza za 4-5zł miesięcznie xD ale niestety zawalają w sytuacjach kryzysowych a nie