Wpis z mikrobloga

@mister_pink: Siarę robi typ który szuka jelenia usługodawcy który weźmie za 30 minut roboty wraz z kosztami 30 zł zarobku. Jutro będzie szukał fryzjera który sobie go wpisze do portfolio a budowlańca co zabezpieczył poprawnie robotę i komfort nazwie biedakiem xD


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol moim zdaniem siarę robi typ, który zakłada nowe wątki i spamuje cały tag, tylko dlatego, aby odpisać trollingiem na inny post, na który nie może odpisać jak człowiek bo
@virtroy: no możliwe. Ale w takim razie jesteś współudziałowcem tej siary.

Ps nie używaj słów których nie rozumiesz. Spamem nie jest stworzenie nowej wypowiedzi która nawiązuje do czegoś. Natomiast spamem by było jakbym takich wypowiedzi stworzył kilka jedna po drugiej. Istota spamu jest rozsyłanie dużej ilości wiadomości a nie jedna wiadomość.
Ps nie używaj słów których nie rozumiesz. Spamem nie jest stworzenie nowej wypowiedzi która nawiązuje do czegoś. Natomiast spamem by było jakbym takich wypowiedzi stworzył kilka jedna po drugiej. Istota spamu jest rozsyłanie dużej ilości wiadomości a nie jedna wiadomość.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Czepiasz się detali, aby odwrócić uwagę od swojego zachowania, ale zagram w Twoją grę. Po pierwsze to nie było stworzenie nowej wypowiedzi, raczej odpowiedź na inny post udzielona w zły
Czepiasz się detali,


@virtroy: Czepiam się tego, że kłamiesz, oczerniasz mnie i piszesz bzdury.

pierwsze to nie było stworzenie nowej wypowiedzi


@virtroy: Oczywiście, że było to stworzenie nowej mojej wypowiedzi.

raczej odpowiedź na inny post udzielona w zły sposób


@virtroy: Nie ty określasz jaki sposób jest dobry a jaki zły.

ie stworzyłeś żadnych nowych treści.


@virtroy: Stworzyłem. Moja opinia była nową treścią.

Gdyby każdy tak robił to miałbyś