Wpis z mikrobloga

Jeżeli jutro #pogonszczecin zostanie wicemistrzem Polski w #ekstraklasa to NIE usuwam konta. Oświadczam jednak, że jeżeli HISTORYCZNY SREBRNY MEDAL stanie się w tym sezonie udziałem Pogoni to zapraszam mój prywatny subiektywny TOP5 użytkowników tagów dotyczących najlepszej ligi świata na wspólne spożywanie alkoholu w okolicach daty startu nowego sezonu. Co najważniejsze - opłacam w całości lokal, nocleg oraz wszelkie niezbędne na miejscu zasoby, które wcześniej wspólnie ustalimy. Wy macie tylko przyjechać i nie zostawać dłużej niż 48h :) Do wiadomości wybranej piątki @Zi3L0nk4 @oba-manigger @aut91 @thority @lolingPL . Oferta dotyczy wyłącznie sytuacji gdy wszyscy z Was wyrażą chęć i uda się ustalić dogodny dla wszystkich termin i miejsce. W razie problemów jestem w stanie wydłużyć czas trwania zaproszenia do końca roku kalendarzowego. Deklaracje proszę uważać za wiążącą mimo późnych godzin nocnych.

WIAAAAARAAAA WIAAAARAAAA JEEEST W NAAAAS! ;]
  • 31
@zakoo: Wiaraaa! Wierzę w wicemistrza mocno, Lechnio musisz() A jeśli o treść, jak najbardziej pasuje, ciekawie może być( ͡º ͜ʖ͡º) Termin oraz miejsce oczywiście się wybierze by każdemu pasowałoʕʔ Wiara!
@zakoo: mi to tym bardziej pasuje, najlepiej jakby pod koniec sierpnia to wtedy było, bo lipiec i większość sierpnia na sezonie pracować będę by zarobić na przeprowadzkę do Szczecina / Poznania i życie dorosłe zacząć :D A jak ciężko będzie z zgraniem, to propozycja alternatywna - upominek do 50 zl za wicemistrza też fajną opcją będzie czy szalik klubowy / coś z danego klubu :P Wpierw trza liczyć na Lechię, przy