Wpis z mikrobloga

Ponieważ wróciła mi jazda na #lego , to kupiłem samochód 8070 na ebayu XD „-to też twój zestaw z dzieciństwa? -tak tak.. :)” Dyferencjał odkształcony przyszedł w jednej torbie plastikowej, zbity razem z innymi klockami. Wcześniej nie zauważyłem. Jest sprawny. Z innych ubytków to brak jest ośki x6 i belki czerwonej x7 (mimo że wystawiony kompletny). Poza tym rozlały się baterie w obudowie zasilania/ sterowania. Do uzupełnienia z OLX trafiłem za 25PLN. W torbie były też klocki zapasowe. Tak mi się przynajmniej wydaje. 59EUR za zestaw. ehh Wcześniej nie budowałem w tym systemie klocków nowoczesnym i bardzo mi się on podoba. Zestawy mają „niedoróbki” albo ograniczenia, tak żeby można było się pobawić w dodawanie właściwości mechanicznych. Chciałbym spróbować zainstalować tu skrzynię biegów. Tak jak kiedyś w czarnym samolocie Technicsa chciałem żeby oprócz lotek drążek kontrolował stery ogonowe. To dobre podejście Lego, że dają takie pole do majsterkowania (nie wiem czy intencjonalne)
enio - Ponieważ wróciła mi jazda na #lego , to kupiłem samochód 8070 na ebayu XD „-to...

źródło: comment_16532554616ln98vIVgmEzvvhm1OeOdl.jpg

Pobierz
  • 1