Wpis z mikrobloga

@sikalafou: To nie ja zacząłem obśmiewać, bo nie ja jestem autorem posta, ale rozumiem, że niektórym nie mieści się w głowie ze ludzie mogą mieć inny gust niż oni sami.
Skoro ktoś produkuje takie buty to widocznie jest na nie popyt. Sam bym sobie takich nie kupił. A gimbazą jest a) nie rozumienie zasad rządzących rynkiem b) uważanie, ze różowe buty = niemęskie.
To nie ja zacząłem obśmiewać, bo nie ja jestem autorem posta, ale rozumiem, że niektórym nie mieści się w głowie ze ludzie mogą mieć inny gust niż oni sami.


@DelicjeSzampanskie:
a) to że zabiłeś kogoś w odwecie to nie znaczy, że nie jesteś mordercą tak jak ten, który zabił dla beki. Także tłumaczenie się "ja wyśmiewam, bo ty wyśmiewasz" wcale twojego wyśmiewania nie stawia ponad moje i nie powoduje, że jest
@sikalafou: Na razie, patrząc po tym, że musiałeś napisać o tym post na wykop peel problemy z samooceną masz Ty, bo wyśmiewasz to, co może podobać się innym. Człowiek z wysoka samoocena nie ma potrzeby porównywania się z innymi i twierdzenia, że ten w różowych butach to klaun - bo nie musi się w ten sposób dowartościowywać.
@DelicjeSzampanskie: ja się z nikim nie porównuję. Po prostu zazwyczaj śmieję się z rzeczy, które są zabawne i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdzie tu nie ma mowy o tym jaki to ja jestem twardy, czy męski. Toczę bekę z otaczających mnie absurdów i skutków ubocznych upadającej cywilizacji zachodniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DelicjeSzampanskie: Jak chodziłem do liceum to miałem w klasie i ogólnie szkole kilka osób myślących podobnie do ciebie co no offence oczywiście, ale bardzo zabawne było. Bo osoby które kupowały ciuchy supreme w czasie jak był największy hype na takowe czyli no kosztowały nie mało delikatnie pisząc i udawały bogoli potrafiły jeździ autem w cenie 3-4 hoodie najczęściej góra.
@Tratak: Zawsze mnie bawi bardzo mocno kiedy ktoś próbuje prowadzić narrację, że coś jest niemęskie ponieważ jest na przykład koloru różowego. Prowadząc narrację tak jakbyś w chwili założenia czegoś bardziej kolorowego co swoją drogą jest super na ciepłe dni i lato ogólnie dokonywał samo kastracji.