Wpis z mikrobloga

@lubie_piwo: Z własnego doświadczenia wiem, które jest poparte obserwacją mojej żony, że te brednie które są wypisywane na tych ulotkach, to sobie można głęboko w dupę wsadzić, a szczególnie te dotyczące badania przez kobietę swojego ciała, które to badania mają wpływ na cykliczną płodność. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lubie_piwo: Sam jestem ateistą i mam tylko ślub cywilny ale uważam że to dobrze że uczą takich rzeczy. Pod warunkiem że przyszła para młoda faktycznie jest wierząca i stosuje się do nauk kościoła. Jeśli nie to po co brać kościelny? na pokaz? Dzięki takiemu podejściu z kościołem zostaną faktycznie ludzie wierzący, a nie udający bo tak trzeba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubie_piwo: uffff...dobrze, że ja sam mam "podkładkę" w postaci listu z oświadczeniem woli o wystąpieniu z KK wysłanym do proboszcza parafii chrztu ¯\_(ツ)_/¯

Zawsze jak już sobie jakąś femoidkę znajdę, i ona i jej rodzina będzie starała się mnie w to wkręcić (σ ͜ʖσ) to mogę się na to w sumie powołać, aby pokazać moje "anty-zaangażowanie".

...tudzież dodatkowo pochwalić się rodzinie różowej moim
@KopecyFan po prostu wpienia mnie teolog ktory daje tych nauk.
Przyczepil sie do LGBT a ja nie będąc ich zwolennikiem mu grzecznie powiedziałem, ze niech sobie zyja i nie atakować. To oczywiście mu sie to nie spodobalo