Wpis z mikrobloga

Pojawiają się w internecie zdjęcia rzekomo przedstawiające sprawcę wczorajszej strzelaniny w Uvalde w Teksasie, Salvadora Ramosa i przedstawiające go jako transseksualistę. Co najmniej niektóre z tych zdjęć okazały się być z pewnością fałszywe i przedstawiają zupełnie inne osoby, co też te osoby, które naprawdę są na tych zdjęciach potwierdziły. Podobno plotkę, że sprawca strzelaniny jest trans rozpuścił 4chan. Nie wierzcie we wszystko co zobaczycie w internecie.

#strzelanina #usa #bron #teksas #uvalde #bekazprawakow
Pobierz R187 - Pojawiają się w internecie zdjęcia rzekomo przedstawiające sprawcę wczorajszej...
źródło: comment_1653459943vPChkG43PV7mivx6USZvjn.jpg
  • 26
@R187: Nic o tym nie wiem, ja się odnoszę do częstego zabiegu w Amerykańskich mediach ¯\_(ツ)_/¯

Ale zabawne, że prawacy chcą, żeby to był jakiś czarny trans gej najlepiej, a lewacy chcą, żeby to był hetero białas. Sporo to mówi o tych środowiskach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nic o tym nie wiem, ja się odnoszę do częstego zabiegu w Amerykańskich mediach


@suweren_sudoku: aha, bardzo zajebiście merytorycznie. Może jeszcze napisz coś o pogodzie w Inowrocławiu, też będzie w temacie.

Ale zabawne, że prawacy chcą, żeby to był jakiś czarny trans gej najlepiej, a lewacy chcą, żeby to był hetero białas


Urojenia. Prawacy chcą by był to trans, bo są transfobami i daloby im to kolejny pretekst do szczucia.
Lewicy
@Tymajster:

aha, bardzo zajebiście merytorycznie. Może jeszcze napisz coś o pogodzie w Inowrocławiu, też będzie w temacie.


Mój tekst nie miał być przekonujący. Dla mnie jest to oczywistością, sporo takich wybieleń widziałem w lewicowych medich. Nie wiem czego się spodziewasz, że każdą wypowiedź na wykopie będę popierał wrzucaniem 10 różnych źrodeł? Tego samego nie wymagałeś od OPa? Dlaczego?

Lewicy hest to obojętne, bo nie mają zamiaru szczuć na ludzi ze względu
@Tymajster:

ze nie będziesz robił damage control. może i prawica rozsiewa fejki w sprawie strzelaniny i o tym jest ten wątek, ale za to lewica czasem wybiela komuś twarz


Nie robie damage control żadnego. Nigdy nie twierdziłem, że prawacy nie manipulują albo kłamią. Wspomniałem lewaków jedynie odnosząc się do mema, który wstawiłem i dostałeś incydentu kałowego.

A drugi akapit to typowe demaskowanie pseudo centrysty, który jak zwykle okazuje się prawakiem.


Nigdzie
Dla mnie jest to oczywistością, sporo takich wybieleń widziałem w lewicowych medich.


@suweren_sudoku: Nie zapala ci się taka mała czerwona lampka, gdy piszesz takie rzeczy? Wiesz, gdy wręcz sam przyznajesz, że generalnie nie masz nic na poparcie swoich tez, ale ogólnie wydaje ci się, że coś jest zjawiskiem powszechnym? Bo to dość mocny wskaźnik tego, że jesteś pod wpływem propagandy nakręcającej ci wroga.
@aegispolis:

Wiesz, gdy wręcz sam przyznajesz, że generalnie nie masz nic na poparcie swoich tez, ale ogólnie wydaje ci się, że coś jest zjawiskiem powszechnym? Bo to dość mocny wskaźnik tego, że jesteś pod wpływem propagandy nakręcającej ci wroga.


XDDDDDDD
Nie wiem czemu się nadal plujecie do mnie z jakimiś debilizmami. Jaka czerwona lampka mi się miałaby zapalać? Czego byś chciał na poparcie moich tez?

Dużo czytam i zauważam sporo stronniczości
@suweren_sudoku: Ok, spróbuję prościej - nie bierzesz pod uwagę, że może nie jest tak, jak mówisz, a tak naprawdę masz spaczony obraz przez konsumowanie jednak stronniczych mediów? Zadaj sobie pytanie, czy byłbyś w stanie zweryfikować tę wiedzę? Dlaczego tego nie zrobisz? Czy dajesz sobie szanse na to, abyś w ogóle mógł zauważyć to, że wpadłeś w taką bańkę?

I na podstawie tego konkretnego przykładu - mówisz, że jest mnóstwo przypadków, gdzie
@aegispolis:

nie bierzesz pod uwagę, że może nie jest tak, jak mówisz, a tak naprawdę masz spaczony obraz przez konsumowanie jednak stronniczych mediów?

Zawsze biorę to pod uwagę, jestem inteligentną osobą i wiedzę i obserwacje czerpię z różnych źródeł

Zadaj sobie pytanie, czy byłbyś w stanie zweryfikować tę wiedzę?

Zweryfikowałem ją własnymi oczami czytając artykuły.

Dlaczego tego nie zrobisz?

lol

Czy dajesz sobie szanse na to, abyś w ogóle mógł zauważyć
@aegispolis:

Chłopie, ty miałeś sam sprawdzić te informacje, które podajesz, abyś sam zobaczył, że jesteś w tej bańce, a nie mnie przekonywać xD


Ty masz chyba 80 iq i kompletnie nie zrozumiałeś kontekstu, mimo że 2 razy ci go wyjaśniłem.