Wpis z mikrobloga

Robię małe #rozdajo dla fanów #retro #telefony #sonyericsson a mianowicie 7 par słuchawek (z czego 4x HPM-70 te rozłączane douszne), raczej nie oryginalnych, zapakowanych, złącze to szerokie jak K750 W800 C902 W595 itp...

Warunek? Żeby nie dostał ktoś bo za darmo i wywali poproszę fotkę zabytkowego SonyEricssona ze swoim nickiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jutro wybiorę kogoś i poślę paczkomatem.
Pobierz elemenTH - Robię małe #rozdajo dla fanów #retro #telefony #sonyericsson a mianowicie ...
źródło: comment_1654707078A5pKfLDWu91npZ6tGsh2pX.jpg
  • 31
@Ryptun: kolejne rozdajo będzie bardziej egzotyczne, miałem gdzieś jeszcze słuchawki do samsunga z takim złączem jak D900, d800 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kable mam TV out do nokii oryginalne.

@beer_man: pracuję w GSM 15 lat z czego 8 na swoim, trochę towaru poszło w śmietnik niesprzedawalnego a tak rozdam to może sobie ktoś skompletuje do zestawu i będzie się cieszył.
@elemenTH: matka moja miała kiedyś podobny do tego czerwonego, soft postanowił sobie ot tak zdechnąć( ͡° ͜ʖ ͡°) ja to nie miałem nigdy Sony Erricsona. Choć po prawdzie to miałem( ͡° ͜ʖ ͡°) rozwiąż tę zagadkę
@Zsieci: to jakieś resztki, jak bym miał więcej to bym Ci dał, trzeba mieć po 1 zabytku bo czasami i z takimi klienci przychodzą, jakiś czas temu nawet simlocka ściągałem z jakiegoś ale musiałem mózgować i sobie przypomnieć jak to się robiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elemenTH: mi się gdzieś w domu schował k610i. Taka ciekawostka, na tych soniaczach dało się przeglądać internet odwrotnie niż to się teraz robi ( ͡° ͜ʖ ͡°) dało się z kompa udostępnić internet na telefon po BT ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kombinacja była z tego straszna, ale haracz za neta szczególnie w prepaidach w tamtych czasach też był straszny.