Wpis z mikrobloga

Dawno nie było a wiele osób prosiło na priv tak więc aktualna topka najczęściej ogrywanych pozycji na konsolach s0ny.
W sumie od ostatniej aktualizacji niewiele się zmieniło, posiadacze plejstejsz0 wciąż zawzięcie ogrywają głównie gry ekskluzywne jak Fifa, Fortnite czy GTA V ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poniżej zestawienie z ostatnich 30 dni.

Przy okazji, dostaję ogrom pytań na priv odnośnie wyboru konsoli, pytacie Xbox czy plejstejsz0.
No więc według mnie sprawa jest wyjątkowo prosta, jeśli jesteś przystojnym, wysokim, dobrze zbudowanym samcem Alfa, dobrze zarabiasz w Polsce, masz rodzinę a filmy oglądasz w kinie lub serwisach VOD a nie na konsoli w trakcie "grania" to #xbox

Jeśli natomiast jesteś otyłym beciakiem poniżej 175 cm lub/i mieszkasz w Białymstoku lub/i robisz u Niemca, nagie kobiety widujesz wyłącznie przy okazji wrzucania zdjęć na wykop, maksymalna dopuszczalna strata na grze ogranej w weekend to 9,99, jedyne gry z jakimi jesteś w stanie sobie poradzić to cinematiki z podpowiedziami kiedy jaki przycisk wcisnąć, Twoje życie jest tak bezwartościowe i puste, że dokupiłeś Nintendo Switch by tę pustkę wypełnić bo konsole to wszystko co masz a Twoja jedyna interakcja z ludźmi to ubliżanie im anonimowo na wykopie, to naturalnym wyborem wydaje się być plejstejsz0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że moje wskazówki pomogą w podjęciu decyzji zakupowej, całuję wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps5 #ps4 #xboxseriesx #konsole
rbbxx - Dawno nie było a wiele osób prosiło na priv tak więc aktualna topka najczęści...

źródło: comment_16553703079OcTJrEWZQN70tnZaa4Rop.jpg

Pobierz
  • 34
@boguslaw-de-cubalibre: Raport NPD to na ich stronie https://www.npd.com/news/entertainment-top-10/2022/top-10-video-games/ , a to gowno co rbbxx wrzuca to chyba jest ps time tracker na podstawie czasu spędzonego w grze jakiejś grupy 20k niecałej https://ps-timetracker.com/statistic/last-30-days . Czyli klasycznie zawsze będą wygrywać gry multi i multiplatformowe bo zwyczajnie najwiecej w nie ludzie grają godzinowo i nijak udowadnia to co rbbxx cwierćinteligent sobie postawił za tezę czyli ze posiadacze PlayStation nie grają w gry na te
@dzeksondzekson: dzięki za info. Ja jestem w tej chwili obóz xbox, ale kompletnie nie rozumiem bitki pomiędzy xbox i ps. Sam generalnie zmieniam konsole co generację. Ograłem niemal wszystko na ps4pro co mnie interesowało, a teraz ogrywam xboxa. Game Pass dla takiego niedzielnego gracza jak ja jest bardzo fajnym wynalazkiem i mam nadzieję, że Sony będzie mocno konkurować swoimi usługami. Wszak, mocna konkurencja jest zawsze dobra dla klientów.
@boguslaw-de-cubalibre: Zgadza się, konkurencja jest dobra dla gracza, szkoda tylko ze MS nie wydal żadnej godnej uwagi gry swojej produkcji w tym roku, bo sony nie musi się starać i w zasadzie wygrało ten rok walkowerem. W dodatku za niecały tydzień uruchamia ps plus extra i ps plus premium, czyli swoje odpowiedniki abonamentu gier. Jest biblioteka gier z ps1, ps2 i ps3, ich produkcje na ps4 i ps5 (nie wszystkie) czy
@rbbxx: Nie wiem o co chodzi, ale logiczne, że liczą się głównie gry multi. One generują zysk i w nie się najfajnie gra przynajmniej dla mnie. Gry single na 1 noc, a gry multi na wiele tygodni można grać. Ogólnie Sony już nie ma nic do zaoferowania ciekawego, bo sami zaczęli wydawać wszystkie exy na PC więc argument dla exów całkowicie znikł. PL Plus w Polsce w końcu będzie działać to
@rbbxx: Dobrze wrzuciłeś, Xbox został w 2021 roku jeśli chodzi o premiery, zapomniałeś ze mamy połowę 2022 a ostatnie gry na te platformę jakie wyszły to forza w zeszłym roku i halo w które już nikt nie gra. Jak ktoś nie lubi samochodowek i nie interesuje go halo to jest skazany na gamepass filler czyli to co Phil spencer wrzuci do usługi co miesiąc (a i tu ostatnio sam szrot leci).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dzeksondzekson: #!$%@?, co jest z wami soniarze, że was dupa boli że nie ma w co grać na Xboxie. xD Sony wygrało, na Xboxa nie ma gier... Typie, ja mam w co grać i bawię się doskonale. Na #!$%@? musicie ciągle pałować się do tych dosłownie kilku gier które nawet nie są wybitne, po prostu mają zajebistą grafikę.

Normalnie jak dzieci albo jakiś ograniczony umysłowo i finansowo low life - "coś
@Jubei: Spokojnie przecież widzisz, że ostatnio wysyp fanatyków sony nastapił po utracie już ostatnich wybitnych exów... Zawsze w rozmowie spamowali, że exy, exy nie ma na pc, ONLY PS, a teraz Pan Sony uznał, że czas wypuszczać na PC jak wydadzą DLC z poprawkami wszystkimi z ustawieniami Ultra. Ostatnio największa grupa broniła, że Spiderman NIGDY nie wyjdzie na PC. Sony sam beke ciśnie z tych fanatyków i dobija ich na taką