Wpis z mikrobloga

@wilhelm99: Jadąc 140 raczej nie wyleci tir, bo gośc patrzy w lusterka i ocenia. Prędzej jak widzi kogoś kto jedzie te 100km/h to wtedy często wyprzedzają, bo takich wolnych osobówek i tak nie przyhamujesz. Ale jak cie to wkurza i robi to na zakazie to nagrywaj i dawaj na policje a dla mobilka 1000zł-( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Megawonsz_dziewienc: nie było zakazu, ale moim zdaniem powinien być np tak jak na niemieckich autostradach odcinkami, albo w godzinach 6-22. Zresztą, wiele sytuacji pokazywało, że w Polsce takie zakazy są martwe, za to u Niemca nikt się nie odważy tego zakazu złamać. Meritum mojego postu to po prostu to, że płacąc tyle za ten #!$%@? odcinek i tak musisz co jakiś czas zwalniać, bo się wyprzedzają, dziś na szczęście nie było
@wilhelm99: Kierowcy to pracodawca pokrywa, ma #!$%@?. Ale kuweciarze to najgorszy sort kierowców ostatnio mnie taki jeden w czasie burzy w zabudowanym wyprzedzał, jechałem sobie kulturalnie 50 bo były co chwile przejścia dla pieszych i takiego pieszego spod drzewa wieczorem jak leje nie widać często dopóki nie znajdzie się na jezdni. A tu mnie tir robi z lewej strony na podwójnej ciągłej i pasach. Jechał spokojnie z 80+
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
LOL, jak wyk0pek coś pisze, to znaczy że jest zupełnie odwrotnie.

Ale kuweciarze to najgorszy sort kierowców


@Megawonsz_dziewienc: Otóż to jedna z najbezpieczniejszych grup kierowców na drogach w PL, powodują kilknaście razy mniej wypadków niż osobówki, porównywalną ilość z rowerzystami.
I możesz teraz tupać, wyzywać i się opluć z nienawiści, ale statystyki nie przekłamiesz.
Pobierz wezsepigulke - LOL, jak wyk0pek coś pisze, to znaczy że jest zupełnie odwrotnie.
 Ale...
źródło: comment_16554163465v2SnfFQXiFGTV5D6mPqeI.jpg