Wpis z mikrobloga

@WielkiNos:

A jak pisałam ostatnio, że bywając w klubach miałam wrażenie, że dla wielu kobiet przespanie się z wieloma facetami jest potwierdzeniem ich atrakcyjności to wykopki wyśmiali.


Większość się nie zgodzi bo tworzą świat do góry nogami. Myślą, że da się zakrzyczeć rzeczywistość i ona się magicznie zmieni( ͡° ͜ʖ ͡°) albo im na rękę ten stan i wola kłamać.
Większość się nie zgodzi bo tworzą świat do góry nogami. Myślą, że da się zakrzyczeć rzeczywistość i ona się magicznie zmieni( ͡° ͜ʖ ͡°) albo im na rękę ten stan i wola kłamać.


@Joncrow Nie wiem, wykop i internet to ogólnie inna rzeczywistość. W realu nie obserwuję wielu rzeczy o których tu się wspomina albo są całkiem odwrotnie ¯_(ツ)_/¯
@WielkiNos: znaczy wiesz, to jest smutne dla mnie... ja pisałem że Polki są bardzo niepewne siebie i te wpajanie mężczyznom że są jest głupotą... ja się boję odrzucenia ale u kobiet to jest spotęgowane lever 9000

@Joncrow: kobiety trzeba słuchać pod tym kątem że wśród 90 procent normalnej gadki wyrwie się 10 procent czegoś bardzo mądrego.. w sensie one mówią ci jak jest naprawdę..

Scena u fryzjera: podczas rozmowy zapytany
@WielkiNos: mam tak samo. Wiele rzeczy tu jest toksycznych i mnie mierzi te gadanie że ktoś jest przegryw, chad, trucell i inne takie głupoty. Wiele osób tutaj siedzi przed komputerem i WYMYŚLA. A w świecie to tak nie działa...

Sam wpadłem w pułapkę redpilla i powoli wychodzę bo jednak jest jak jest ale natury nie oszukam - kobiety człowieka pociągają i tyle :3 redpill jest dobry w małych dawkach - czyli
@SanSebastian666: powiem szczerze że większość z tych rzeczy z kanału mówią książki psychologiczne. Ludzie dowartosciowuja się przez seks. Tak samo kobiety jak mężczyźni. Na wykopie jest niestety bardzo szkokdiwy i nieprawdziwy obraz kobiet. No natomiast użytkownicy którzy tu przesiadują też są bardzo specyficzni. Z bardzo niskim poczuciem wartości, problemami osobowościowymi, najczęściej z rozbitych rodzin, albo samotnych w dzieciństwie bo rodzice się nimi nie zajmowali. To jest banka
@Joncrow: spoko, ja jestem po prostu do tyłu trochę i mnie to zdumiało, ale powoli ogarniam XD
@greenbong: dlatego to dla mnie bardzo smutne. Ja ogarniam Technikę Uwalniania i dużo czytałem o emocjach. Sam mam okresy smutku albo #!$%@? (teraz np. jest ok ale ostatnio miałem 4 dni bardzo nerwowe). I to przemawiają nie oni ale ich wyparte uczucia....
Ja też byłem trochę bullingowany w szkole i wiem że to
@SanSebastian666: spoko ale te dziewczyny są specyficzne i same mają często problemy ze sobą. Poza tym nie wiem dlaczego to stygmatyzować. Jak chcą to niech tak się bawią. Ich sprawa. Tylko to jest bardzo mały procent dziewczyn. Sam mam konto na fetlife to w takim Wrocławiu jest z 40 aktywnych użytkowniczek. Większość grubo po 30
@NoHejCoTam: redpill w jednej strony jest dobry w drugiej zły... chodzi o to by nie nienawdzić kobiet. Bo nienawiść niszczy TEGO CO NIENAWIDZI. Przerabiałem to. To nie tędy droga...
Redpill jest dobry w sensie by nie robić z siebie szmaty... by odprogramować się #!$%@? programem który wpajano nam od małego...
Tylko że dużo osób popłynęło i przesadza...
@greenbong: spoko, ich życie ale ja np. za żonę bym ją nie wziął. Niestety jestem wychowany w rodzinie w której małżeństwo wygląda bardzo tradycyjnie i świadomość że spuszczało się w każdą jej dziurę 50 typów - nie dałbym rady psychicznie... może źle myślę? Może tak... nie wiem... no tak mam już.
No ja widziałem profile takich dzierlatek po 20 lat - BDSM i inne takie. Nawet była fota jakby odtwarzali "Oczy
@SanSebastian666: ja też bym nie wziął xd. Może to hipokryzja, ale sam mam zamiar trochę po korzystać z takich dziewczyn na fetlife, wyżyć się, spełnić swoje fantazje. Ale na żonę raczej wolałbym później jakaś szara myszkę bez takiej przeszłości
@NoHejCoTam: przykładowo - społeczeństwo tworzy z młodego, fajnego, zadziornego chłopaka - dętkę od roweru. Ta dentka nie rozumie czemu nie podnieca kobiet. Sądzę że nie chodzi o to by być badboyem ale mieć po prostu pazur. Być normalny ale jak trzeba to być #!$%@?... da radę. Ja czasami potrafię taki być i to w sposób pozytywny... Wielu też takich gości poznałem. Bardzo fajni przyjacielscy ale np. nie dają sobie włazić na
@greenbong: wielu tak ma. I niestety facet nie jest na tak przegranej pozycji niż kobieta. I szkoda że te dziewczyny nie zdają sobie z tego sprawy. No ale ci goście co robią z nimi takie imprezy - dla nich to profit XD
Dlatego ten kanał jest dla mnie zdumiewający - jak te kobiety bez wstydu robią materiał do nauki... One wprost mówią że przeyebały w życiu... I jeszcze ten śmiech przez
@SanSebastian666: nie no, mimo wszystko te dziewczyny robią to bo czerpią z tego przyjemność. To nie jest tak że faceci na tym wygrywają. Właśnie tutaj trzeba oddzielić taki społeczny ostarcyzm i podwójne standardy. A to wychodzi z Ciebie. Tak jakby to mężczyzna korzystał z seksu a kobieta po prostu była żeby dawać. One też mają z tego radochę inaczej by nie spotykały się ma gangbangi
@NoHejCoTam: głupio się przyznawać ale mówię to jako osoba "podobno przystojna" chociaż ja sam się za takiego nie uważam bo ciągle pracuję nad pewnością siebie...
Tak, w tym redpill jest ok. By nie robić z siebie szmaty bo to nie jest atrakcyjne...
@greenbong: no tu możesz mieć rację - trochę taki pies ogrodnika chyba ze mnie wychodzi...
Tak, tylko chodzi o to że jak taka dziewczyna przyzwyczai się że ją
@NoHejCoTam: ja nie lubię tego, że redpill tak bardzo stygmatyzuje beciakow i tworzy negatywne zdanie kobiet. Popatrz na to w ten sposób. Są dla kobiet mężczyźni do zabawy i mężczyźni do związku. Tak samo jak dla mężczyzn są kobiety do zabawy i kobiety do związku. Tymczasem redpill ubiera to tak, że kobiety wychodzą na tym źle. A tak było od zawsze. Nasze matki też po puszczały szpary w liceum przystojniakom a
@SanSebastian666: ale ja mówię jasno. Kobieta z taką przeszłością nie nadaje się do związku xd. Chyba że sama wejdzie w związek z kimś kto jest taki jak ona. Komu nie będą przeszkadzały trójkąty i gangbangi w przyszłości. Tylko trzeba być ze sobą szczerym
@greenbong: chodzi też o to że od małego społeczeństwo nas zawstydza i uczy wstydu w pewnych kwestiach...
kwestia odrzucenia - gdyby ktoś cię od małego nie wyśmiewał i nie było by to nacechowane negatywnie - nigdy byś nie poczuł przykrych emocji z tego że zostałeś odrzucony. Bo istnieją ludzie którzy są spławiani ale po nich to schodzi jak po kaczce... i tacy ludzie istnieją bo to ICH rzeczywistość - oni nie
@SanSebastian666: tak, to prawda. Dlatego uważam że wbrew pozorom wszystkie te lewicujące ruchy robią dużo dobrego bo będzie mniej wysmiewania i bullyingu
Słowa nie mogą Cię urazić jeżeli sam nie uznasz ich za prawdziwe. Nie możesz bać się ze ktoś oceni Cię negatywnie jeżeli sam się tak nie oceniasz