Wpis z mikrobloga

Dużo jadłem i dużo chlalem lokalnego piwa mimo że koncerniaka podczas tego wyjazdu. Codziennie 35 stopni a w nocy nie lepiej xD.
Rzymie, do zobaczenia nigdy. Włochy, jesteście jak wrzód na dupie. Nie wierzę, że ci ludzie to potomkowie Rzymian, chociaż w sumie wierzę, skoro na Forum Romanum wypasali krowy xD.
Komunikacja miejska to jakiś żart, brudno, śmierdząco w calym mieście.

Chociaż jedzenie dobre no i piękne zabytki.

#wlochy #rzym #wakacje #piwo
Pobierz RwandyjskiFront - Dużo jadłem i dużo chlalem lokalnego piwa mimo że koncerniaka podcz...
źródło: comment_1655668793FjKKwWQSYXHsUikqRmF35g.jpg
  • 10
@deathlef: @Poldek0000: 3 lata temu byliśmy w Triescie a to przecież stosunkowo młode włoskie miasto, bo od wielu lat pod panowaniem Austrii. I wtedy powiedziałem, że nigdy nie wrócę do Włoch. Szkoda, że zapomniałem o tym w tym roku. Nie jestem jakimś obieżyświatem co to nie kursuje 20 razy w roku w różne rejony świata, ale cos tam się Europy odwiedziło i Włochy to top topów smrodu i #!$%@? xD
@Konkol: i bardzo super, że ci się podoba. Przecież nie każdemu musi się nie podobać, no albo podobać
Trzeba przyznać, że towarzyscy ludzie. Fajnie się bawiłem wieczorami. Chociaż na spokojnie, restauracyjne.

Mogli by po sobie częściej sprzątac i nie śmiecić.
No i strajki na kolei w piątek i poniedziałek to ehhh
Reasumując, ja lubię porządek i to taki organizacyjny że wiem co i kiedy a Włosi to przeciwieństwo i tak funkcjonuje
@RwandyjskiFront: akurat z porządkiem masz rację i mocno mnie to irytuje. W tym roku byłam w Gruzji i choć jest tam biedniej o wiele niż w Włoszech to nie ma śmieci na ulicach, każdy wyrzucał do kosza - wydaje mi się, że jest to bardziej kwestia wychowania i mentalności narodu, bo tam nie ma chasioków nawet na przystankach :/