Wpis z mikrobloga

Jajczak zaraz zacznie tak drążyć, że nawet św. Pawłowi Zarzecznemu się dostanie xD.

Nadal nie mogę pojąć ekscytacji tym gościem. Pragnę przypomnieć, że od plus minus 2013 r. jak zaczął publikowac na weszlo, to głównie wchodziło się tam czytać komentarze, w których tekst Pawełka był parodiowany, a nie te jego mityczne bzdury, które nie miały ani składu ani ładu. A teraz santo subito, każdy się podnieca jaki to był inteligentny, wybitny dziennikarz xD. #kanalsportowy
#mecz
Pobierz
źródło: comment_1655804839xtJSWvQGxS7i8rsmQvgnHP.jpg
  • 5
@janusz-lece: xD. Dajesz hagiografie Pawełka, to sie nie dziw, to po pierwsze, po drugie to sobie popatrz jakim Pawełek gosciem, ktory jechal po kazdym w latach 90 i 2000, po trzecie poczytaj sobie te jego trafne i celne porownania w felietonach, ktore wrzucal na weszlo xD.
@niezdiagnozowany: Widać było, że to oczytany człowiek, ale ja tam jego tekstów nie lubiłem, jakiejś wielkiej wiedzy piłkarskiej w porównaniu do najlepszych dziennikarzy nie posiadał, a jego słuchanie było najzwyczajniej w świecie męczące z powodu mitomanii, wywyższania się nad innymi, a czasami zwykłego chamstwa.