Wpis z mikrobloga

Byłem dziś u fryzjerki.
Przede mną obsługiwała kobietę z krótkim włosami strzyżenie maszynką i obcinanie góry.. Skasowała ją 110zł.
Mi robiła to samo i kilka minut dłużej tak na oko skasowała mnie 25zł.
XDDDDD
O co kurna chodzi? XDDDD
Kobiety między sobą to chyba nie za bardzo się kochają i sobie ułatwiają.

#logikarozowychpaskow #modameska #przegryw a w sumie to #wygryw #heheszki
źródło: comment_1655931258vzdn68FstqqwwbbS8Yxq81.jpg
  • 20
@LonNon: chociaż tutaj jest sprawiedliwość jakaś, że nie mają lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to fakt ceny babskich czesań jakichś ze smiesznymi nazwami to #!$%@? jazda bez trzymanki, 4 stówy za jakieś gówno co za 3 miesiące trzeba znowu zrobić to słaby interes ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ordo_Publius: 30-35 to maks co jestem a stanie zapłacić za zwykle strzyżenie. 40-50 to już jest "barber" chyba. Ale fakt, w Warszawie ceny w ciągu ostatnich dwóch lat zwariowały, chyba przez pandemię, przed płaciłem 20 w osiedlowym a już też jest chyba 35, a to zwykły zakład PRL pełen boazerii z panią Grażynką. Więc znalazłem innego.
@LonNon: Tylko zgaduje, ale moze to dlatego, ze chlop to idzie do tego fryzjera powiedzmy co 3-4 tygodnie, a moja siostra, ktora ma dlugie wlosy nie byla z 6lat, a znam wiecej takich przypadkow wsrod kobiet.
@LonNon: Średnio wiarygodne to co piszesz. Byłeś z tą babką od początku jej wizyty? Bo być może miała również farbowane włosy, wtedy cena wraz z strzyżeniem i modelowaniem by mogła taka być. Samo strzyżenie krótkich damskich włosów to góra 50 zł. Oczywiście w zależności od salonu, te renomowane od jakiś znanych fryzjerów pewnie są droższe, ale wątpię że ten taki był, skoro ty zapłaciłeś 25 zł (chociaż ta cena patrząc na