Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 aaaaaaa to ty jesteś tym przegrywem co robi sobie notatki XDDDDDDDD nawet nie pamiętałem dlaczego dałem cię na czarno, łazisz dzisiaj za mną cały dzień i prosisz innych zeby mnie wołali do twoich wysrywów, to musiało mocno zaboleć jak cię zaorałem ()
łazisz za mną jak przybłęda, wołasz mnie ciągle, tak jak w tym wpisie, a potem płaczesz, że ja cie wołam? XDDDDDDDDD


@crest: Ryjcu, masz mnie na czarno. Dałem twój nick bo wiedziałem że cię to nie zawoła. Dalej to już ty się do mnie #!$%@?łeś i wyszedłeś na głupka (znowu).

Nie wołaj mnie już. Bo nie chce mi się odpisywać typowi, który masturbuje się sam do swoich wypowiedzi.
@Kryspin013 czyli najpierw prosisz innych żeby mnie wołali do twoich wysrywów, potem cały dzień wołasz mnie w różnych wpisach a na koniec okazuje się, że nie chcesz że mną rozmawiać a jedyny przekaz, to jest lew liżący się po jajkach i masturbacja? XDDDDDDDD
@Kryspin013 Przecież sam mnie zaczepiłeś w tym wpisie, a teraz płaczesz, że to ja cie wołam i kłamiesz, że cie zaczepiam? Ratunkufaszyzm.jpg XDDDDDD Masz ty rozum I godność człowieka? XDDDDD Przestanę już ci odpisywać, ale niech to będzie nauczką dla ciebie żeby mnie już więcej nie wołać i przestań prosić innych o to ()