Wpis z mikrobloga

#ukraina

Znalazłem na głównej dorodnego kacapofila.

@DarrDarek - polecam przejrzeć jego profil. W skrócie - złe Ukraińce mordowali w Donbasie biednych "Rosjan", Rosja potynżna, Rosja przyjaciel Polski, zachwyt nad zdrajcami w rodzaju Emila Czeczko i Patricka Lancastera, no ogólnie typowy przykład freethinkera tak niezależnego, że jedynie RT łyka.

Zdjęcie zrobione ukradkiem.
Filipterka25 - #ukraina

Znalazłem na głównej dorodnego kacapofila. 

@DarrDarek ...

źródło: comment_165631831566p0BohQ1BiLwoMtpGdQPB.jpg

Pobierz
  • 13
@Filipterka25:
A ja znalazłem wyznawcę piosneczki "baćko nasz bandera". Co prawda zapiera się, że nie jest od bandery, ale bardziej z narodu niemieckiego i wpisuje radosną twórczość o tym, że podludzie naprawdę istnieją. Serbowie też do takich należą, o Rosjanach to wg niego jest oczywiste, że należą do podludzi. Rosjanie są jako Słowianie - wg niego - niezdolni do jakiekolwiek sensownej organizacji, ale przyznaje, że z narodem panów wygrali i naród
Ciekawie rozwinęła mu się twórczość forumowa w kierunku neonazizmu pod koniec dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DarrDarek: Neonaziści, wszędzie neonaziści, aaaa, zjedzą Rosjan.

Rosja i Serbia przez kilkadziesiąt lat od upadku komuny nie osiągnęły ŻADNYCH sukcesów gospodarczych. Eksport Rosji to jedynie kopaliny, eksport Serbii nie istnieje, w obu krajach jest wszędobylska nędza, a głównym źródłem zarobkowania ich obywateli to prostytucja ich dziewcząt.

To są ludzie tacy jak
eksport Serbii nie istnieje, w obu krajach jest wszędobylska nędza

@Filipterka25:

To co powiesz na to, że odrywane - bombami USA - od Serbii Kosowo, ma dużo niższy poziom rozwoju niż Serbia i w dodatku naprawdę jest prawdziwym centrum najplugawszej przestępczości porwań dziewczyn do burdeli Europy, porwań młodych Serbów na organy i dominującą grupą mafijną w Europie. Przecież pewnie cieszyłeś się, że tak zgrabnie Kosowo mogło oderwać się od Serbii.

A
A z drugiej strony, jeśli tak ładnie Kosowo mogło oderwać się od Serbii, to dlaczegóż mamy wspierać w bombardowaniu mieszkańców Donbasu, tylko za to, że oni chcą się oderwać od Ukrainy.


@DarrDarek: Ponieważ Albańczykom i Ukraińcom bliżej do cywilizacji niż Rosjanom i Serbom. Tym bardziej, że żadnych "separatystów" w Donbasie nie ma i nie było, jedynie garstka ruskiej agentury.

Albania zdołała zbudować w kilka lat całkiem fajny przemysł turystyczny. Kosowo co
@Filipterka25: jezu ale żeś krinżuwę walnął że aż postanowiłem ponownie konto na tym cudownym portalu założyć żeby odpisać bo zgniłem xD

Jakiej "cywilizacji"? xD Czym w ogóle w twoim rozumowaniu jest ta słynna "cywilizacja"? xD Nie ma separatystów w Donbasie i nie było? xD To ciekawe jak ta "garstka" była w stanie utrzymać te tereny xD Menele i dresiarze co w 2014 zdobywali broń na komisariatach (wówczas jeszcze milicji) i budowali
To ciekawe jak ta "garstka" była w stanie utrzymać te tereny xD


@sokalkoholowy: Rosyjscy ochotnicy.

Menele i dresiarze co w 2014 zdobywali broń na komisariatach (wówczas jeszcze milicji) i budowali z opon barykady to na pewno ta słynna ruska agentura była.


@sokalkoholowy: Wy serio wierzycie w te bajki, że żule pokroju Lamborghiniego i Motoroli kierowali ruchem, albo byli chociaż istotną siła? Iksde towarzyszu.

Faktem oczywistym jest to że Rosja pomagała
Jakiej "cywilizacji"? xD Czym w ogóle w twoim rozumowaniu jest ta słynna "cywilizacja"?


@sokalkoholowy: To jest skrót myślowy do krajów prestrzegających prawa i zwyczajó międzynarodowych.

Korpusy "dyplomatyczne" Rosji i Serbii to w dużej mierze żulernia od pługa oderwana, same zaś państwa nie koegzystują ze społecznością międzynarodową nijak (poza podobnymi do siebie państwami dzikimi). Jak dokładnie przeczytasz nawołuję m. in. do konfiskowania budynków używanych przez ruską "ambasadę", gdyż z uwagi na ich
@Filipterka25: jak już to nie ochotnicy, lecz armia rosyjska. A utrzymanie Ługańska oraz Doniecka w pierwszych dniach było możliwe tylko dzięki lokalsom którzy na początku w ogóle z kijami łazili i walczyli z milicją.

A co tu do rzeczy ma Motorola, lol? To był dowódca słownie jednego batalionu, ruchem kierowały służby specjalne. Ale ten ruch najpierw musiał z kogoś powstać.

Nie mordo, to nie było przyzerowe poparcie :D To były wręcz
Kuczma miał swój interes - powrót do polityki kosztem Janukowycza


@sokalkoholowy: W latach 2003-2004?

Co to są "zwyczaje" międzynarodowe?


@sokalkoholowy: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zwyczaj_mi%C4%99dzynarodowy masz, dokształć się i wróc kiedy będziesz mądrzejszy. I uprzedzając - niezależnie co tam wywnioskujesz małym rozumkiem z wikipedii to zwyczaj międzynarodowy ma większą wagę od prawa międzynarodowego (które wielu wybitnych teoretyków wręcz nie uznaje za prawo).

Kolejna ściana tekstu z bredniami wyleci.