Wpis z mikrobloga

@Zulf: jest to możliwe, bo np pracownicy LEGO mają zniżki pracownicze i podobno nawet -50% mogą mieć, ale ja bym nie ryzykował. Tylko odbiór osobisty w takim przypadku i dokładnie bym wszystkie plomby obejrzał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zulf: patrzac po innych towarach to jest to próba zwrócenia uwagi i wciągnięcia Cie w zakupy bez towaru. Zadzwon i przekonaj się czy sprzedawca nie poda Ci adres wirtualnego sklepu gdzie bedziesz mogl zakupić bezpieczniej, a i tak towaru nie dostaniesz
@Qullion: @damw: @Charlie_pl: @Dizel_AHTUNG: dzieki za odpowiedzi, nie wzialem pod uwage tego, ze moze to byc jakich chiniol. To moze szybka podpowiedz co poukladac przez tydzien z 11 latkiem i rozowym paskiem? Cos co potem na polce bedzie ladnie wygladac i zbierac duzo kurzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zulf: jest to możliwe, bo np pracownicy LEGO mają zniżki pracownicze i podobno nawet -50% mogą mieć, ale ja bym nie ryzykował. Tylko odbiór osobisty w takim przypadku i dokładnie bym wszystkie plomby obejrzał


@damw: nie 50 a 40% i mają limit finansowy na zakupy, nie mogą kupować wszystkiego po przecenie 40% i to tylko kilka razy w roku, regularny discount mają 15%.
@Shewie: o limitach wiedziałem, nie wiedziałem że tak duże zniżki tylko na niektóre zestawy. I że tylko kilka razy w roku. I że regularny discount to 15%.
Czyli ogólnie z dupy bonus pracowniczy, bo większość zestawów (przynajmniej w Polsce) da się kupić że zniżką dużo większą niż 15%.

Z 50 na 40% to zmienili jakoś ostatnio? Bo pamiętam akcję, że kilka lat temu wyciekł kod pracowniczy chyba w UK, ludzie się
@damw: To był eventowy kod dla pracowników LEGO a nie stricte pracowniczy.
Każdy zakup pracowniczy musi być zaaprobowany przez pracownika wyższego szczebla zakupy są ewidencjonowane, obliczany jest limit jaki wykorzystuje pracownik (zbyt duże i czeste zakupy wywołują alarm i pracownik może być posądzony o scalping i wyrzucony, oni zwracają na to OGROMNĄ uwagę).
LEGO organizuje (przynajmniej w UK) 2x w roku event pt Friends n Family (o ktorym nikt głośno nie