Wpis z mikrobloga

Logika Rad Osiedli i ZDIUMu.

-Kierowcy notorycznie przekraczają prędkość

-Ograniczamy prędkość jeszcze bardziej

-Mówimy, że teraz to już na pewno będą przestrzegać limitów.

Brawo, brawo. ()

https://gazetawroclawska.pl/uwaga-kierowcy-od-srody-29-czerwca-sporo-zmian-na-wroclawskich-ulicach-szczegoly/ga/c1-16459489/zd/58222271

#wroclaw #waliclogike
Pobierz MalowanyPtak - Logika Rad Osiedli i ZDIUMu. 

-Kierowcy notorycznie przekraczają pr...
źródło: comment_1656449917eMKchaFq0HrC9wWADzEdOT.jpg
  • 18
@MalowanyPtak: i z powodu szkoły podstawowej trzeba to zrobić akurat kilka dni po zakończeniu roku i 2 miesiące przed rozpoczęciem roku szkolnego zamiast wstrzymać się jeszcze 2 miesiące.
Nie zdziwię się jak nie zrobią porządnych asfaltowych hopek, które zmuszają do zwolnienia, ale nic nie stuka.
Pewnie będzie takie samo gówno jak na Redyckiej o przekroju #!$%@? wie czego, trapeza chyba, ze ściętymi krawędziami i ile bym przez to nie przejeżdżał, to
tak bo policjantów jest nieskończenie wiele


@Marczeslaw: skoro MPK, straż miejska i policja mogą stać sobie razem na przejeździe na Zwycięskiej cały dzień to tak, mamy nieskończenie wielu policjantów.

@MalowanyPtak: #!$%@? dwupasmowa droga, na której nie kojarzę żadnego wypadku z udziałem pieszego xD
@Marczeslaw nie musi być nieskończona ilość. Starczy, że ludzie zobaczą raz na jakiś czas kontrolę to od razu przestają szaleć.

Na Armii Krajowej koło Pietrzyka stoją raz na jakiś czas i jak tylko staną to jest z 5 dni spokoju. Jakby stawali tam co 3 dni to by było wesoło.

Najlepszy pomysł jaki był to puste fotoradary gdzie się przemieszczalo co jakiś czas działający sprzęt i było surprise.

Wkładanie tych progów na
@Szampion: Ty ale o co do mnie sapiesz bo nie rozumiem?

Jak Polak robak wjeżdża do Austrii czy Niemiec i ma mandacik w Euro to nagle jeździ ładnie i grzecznie z ograniczeniami po mieście. W Polsce Ci sami ludzie #!$%@?ą bo why not. Kary nie dostanę.

Tak nie pasuje mi jak jadąc prawym pasem 50 km/h typ za na mną mnie trąbi, że za wolno jadę, a zdarzyło mi się to
@Darth_Gohan: No do Ciebie sapie i twojego durnego pomysłu z marnowaniem publicznej kasy żeby dorosły policjant stał i pilnował drugiego dorosłego i pilnował czy dobrze jadą zamiast dać policjanta śpiącego. W którą stronę milenijny? Jak w stronę gądowianki to ludzie i tak #!$%@?ą tam. Dałbyś 70, pojadą 90. Dasz 90, pojadą 150. A na zachodzie mandat nieuchronny bo więcej policji pracuje.
@Szampion: Człowieku weź #!$%@? zacznij czytać ze zrozumieniem zanim coś napiszesz.

Masz podstawowy problem widzę z ogarnięciem podstawowego pojęcia.

Sam piszesz, że mandat ma być nieuchronny jak na zachodzie. Tylko jak ma być #!$%@? nieuchronny jak w tym kraju spotkać policjanta na wylotówce się nie zdarza.

To jak chcesz wymusić zachowanie z zachodu w Polsce bez postawienia patrolu z radarem na tej wylotówce raz na jakiś czas? Ludzie nagle sami z
@Szampion: Nawet jak masz niedobory to jesteś w stanie ogarnąć coś lepiej niż to co się dzieje obecnie w naszej wrocławskiej drogówce.

Starczyłoby chociażby tylko zacząć rzucać policjantów po więcej niż 4 miejscach na krzyż w tym mieście o których jak ktoś jeździ raz na miesiąc to będzie wiedział, że tam to mogą stać.
@Szampion: Dworce / Rynek / Kiboli / porady czy pochody to obstawia prewencja.

Stłuczki to akurat fakt drogówka.

Dobrze jesteś odklejony jak nie rozumiesz, że zamiast patrol stawiać 4 x w miesiącu na Armii Krajowej można go przestawić na wlaśnie Brucknera.

Zamiast stawiać co 5 dni koło cmentarza żydowskiego można go ustawić na Legnickiej.

W dodatku zamiast dawać JEDEN patrol do tego żeby siedział z fotoradarem można włożyć takich patroli 2.