Wpis z mikrobloga

Zapewniają przetrwanie gatunku z dobrymi genami


@lwieserce95: gdyby tylko xD walą się w gumie, a jak już zaliczą wpadkę to ojciec nieznany i potem na tinderze szukają kukholda, który wychowa bękarta, także średnio wypada ten nasz gatunek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lwieserce95: kek, typo może być ćpunem albo alkoholikiem, genetycznie obciążony jakąś chorobą której nie widać ale i tak zaleje formę bo ma dobry ryj, poza tym sprawność fizyczna to coś co można relatywnie łatwo poprawić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pierorzek: skoro nie są przekazywane, to dlaczego przegrywy dalej istnieją? Co więcej, ich liczba gwałtownie rośnie. Nie jest to normalna sytuacja i ciekawe jaki charakter będzie miało wydarzenie, które odwróci trend. Może termin "selekcja naturalna", nad którym tak spuszczają się normiki, wróci do łask i przegrywy z powodu frustracji zaczną pozbywać się swoich konkurentów na rynku matrymonialnym w sposób ostateczny.
źródło: comment_1656746325R0CtvFfpdK4iZQCNPqrITz.jpg
@Blackhorn: Rodzice często chcą dobrze dla dziecka, chronią je przed światem nie rozumiejąc, że robią mu krzywdę. Mama robi jedzenie, mama pierze majtki, prasuje koszulki, pakuje książki do szkoły, wozi wszędzie samochodem, utrzymuje do śmierci i tak dalej. I tak rośnie taki trzymany pod kloszem mięczak który nie nabył skorupki bo nie miał kiedy. Który nie nabył podstawowych umiejętności społecznych bo po prostu nie musiał tego robić. A jednocześnie jest mu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pierorzek: ale to kwestia wychowania, a nie genów. Nawet takiemu mamisynkowi, który jest fizycznie atrakcyjny dziewczyny będą się same podkładać w szkole czy na studiach.
@Blackhorn: jeżeli siedzi 16h dziennie przed kompem to nie, nie będą. Wbrew waszym wyobrazeniom kobiety nie wskakują na przystojnych mężczyzn jak ci tylko wyjdą z mieszkania. Poza tym jak ktoś jest spi3rdolony to nie będzie przystojny. Jeśli będzie zaniedbany, w nietwarzowej okropnej przetluszczonej fryzurze, zgarbiony i w obrzydliwych okularach to może pod spodem wyglądać jak johnny depp i to go nie uratuje.

Poza tym co innego przygodny seks który jest w
@Pierorzek:

Wbrew waszym wyobrazeniom kobiety nie wskakują na przystojnych mężczyzn

Co ty bredzisz, wychodzisz w ogóle z domu #!$%@??

Kiedyś byłem na koncercie z jednym chadem i laska z dupy mu zaproponowala ze zrobi mu zdjecia bo taki wygledny jest. Godzine później już ja macal w samochodzie.

Kiedyś lazilem z innym czadlajtem po mieście i z dupy do nas(do niego) zagadaly jakies dziewczyny. Spokojnie mógłby je zabrać wtedy do siebie bo
@olaf_wolominski: no ale oni nie byli przegrywami z charakteru. Te sytuacje nie wydarzylyby się gdyby siedzieli na wsi przed komputerem. Tak samo nie wydarzyłyby się gdyby odburkneli coś tym kobietom i zaczęli uciekać . Tak samo gdyby byli brudni, ubrani w stroje robocze i śmierdziało im z ust.
@Pierorzek:
Mowisz ze wykryly ich charakter?
A czemu innym gościom którzy tez byli wtedy obecni to sie nie zdarzyło(o sobie nie wspominam nawet bo pewnie sie dowiem ze sie nie myje)? Przecież też wtedy nie siedzieli przed komputerem.

Ty jesteś bluepillowo odklejony ze az szkoda gadać xD masz szczęście ze jesteś już dziadem bo jakbyś był 10 lat młodszy to siedzialbys z nami na tagu.
Ty jesteś bluepillowo odklejony ze az szkoda gadać xD

@olaf_wolominski: Czasami jak widzę jego komentarze to sobie myślę że to jakiś troll zwykły albo to jakaś kobieta, bo wręcz czuje że jest to dyskusja jak z jakąś julką.

masz szczęście ze jesteś już dziadem bo jakbyś był 10 lat młodszy to siedzialbys z nami na tagu.

Zauważyłem że ci co się ciągle #!$%@?ą na tag przegryw i wszystkich pouczają to są
@Teutonic_Reich: Też czasami myślę ze to troll, któremu taktyką trollowania jest samozaorywanie się. Śmiechu warte.

.dlaczego tak bardzo przesiadują na tagu skoro takie wyborne życia mają, to ja już mniej przesiaduje na tagu i najwyżej jakiś komentarz raz czy dwa na tydzień napisze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja wiem dlaczego, ty wiesz dlaczego, inni tez wiedzą dlaczego, tylko im sie wydaje ze nikt nie wie dlaczego.
Znam
@lwieserce95:

i co w ttm dziwnego? Zapewniają przetrwanie gatunku z dobrymi genami


Czy dobre to kwestionowalne, bo póki co to upadamy z tymi dobrymi genami, a poza tym, Julki się nie rozmnażają, więc żadnych genów nie przekazują w pierwszej kolejności. Więc nie może być mowy o dobrych genach, bo dobre geny, potrafią się skutecznie kopiować. Posiadają jakąś strategię, skoro tyle zainwestowały w mózg i zdolności kognitywne. A przynajmniej powinny.
Wysokość to