Wpis z mikrobloga

Ciekawe. Jak Elon Musk zapowiedział kupno Twittera, to wykop szalał ze szczęścia, nasze #4konserwy zacierały rączki jak to lewactwu zostanie utarty nos i w końcu będzie wolność słowa (czyt. wolność do szerzenia fake newsów). Elon stał się dla nich niemal mesjaszem, który w końcu utemperuje nosa tym złym lewicowym korporacjom i jako POTĘŻNY BIAŁY CZŁOWIEK zatrzyma światowe lewactwo. (serio, były takie komentarze...)

Wykopki już miały mokro w gaciach i nie mogły się doczekać tego płaczu "Juleczek" co to nie wytrzymają tego spotkania z radykalną prawdą wrzucaną przez prawicowe umysły! Co za #bekazlewactwa !

Potem, gdy Musk zaczął kręcić i próbować wydostać się z zawartej umowy, to nadal było klaskanie uszami - "Musk to świetny biznesmen, on tak po prostu negocjuje cenę!", "zobaczycie, zaraz Musk kupi Twittera za pół darmo i lewactwo się nauczy jak się robi biznes!".

Ba, wykopki już były nawet na tropie spisków mających pozbawić Muska możliwości zakupu!

A teraz już oficjalnie Musk wycofał się z kupna (a Twitter chce go pozwać za to do sądu) i nagle cisza... Gdzie te znaleziska z płomieniem? Halo, kto wam ukradł marzenia? #neuropa musi je za was wrzucać?

#gielda #usa #elonmusk #bekazprawakow #prawackalogika #urojeniaprawakoidalne
Pobierz rzep - Ciekawe. Jak Elon Musk zapowiedział kupno Twittera, to wykop szalał ze szczęśc...
źródło: comment_1657367436E4me2rlsoIfNV5lz6pTYhF.jpg
  • 38
@rzep: Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez Elona Muska. Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że na Twitterze będzie w końcu wolność słowa. Założyłem tam konto, byłem aktywny, namawiałem znajomych i bliskich, żeby też tam przeszli... Stałem się skrajnie niepopularny, jestem na ten moment zupełnie samotny... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw...
tl;dr


@Baron_Al_von_PuciPusia: Musk chciał kupić Twittera, narobił sobie sztucznego poparcia społecznego gdy stwierdził że robi to dla wolności słowa (mhm, akurat) próbując zmusić w ten sposób zarząd tego drugiego do zaakceptowania jego propozycji, rzucił dość kosmiczną cenę coby pokazać jaki to z niego nie jest bogol i kapytalysta, potem się okazało że generalnie pieniędzy na zakup Twittera nie ma i raczej nie będzie bo chciał to wszystko sfinansować z pożyczki "pod
@Majk_:

durny lewaku, Ty nie wiesz że to wszystko są nieueklidesowie bierki 12,5D w wykonaniu Elona. Właśnie pokazał hipokryzję twittera. Platforma nieuchronnie upadnie już za 15 minut, a następnie on wtedy wejdzie na rynek z własną alternatywą.


Po prostu chciał spylić akcje w szczycie bańki, nawet jak miliard $ kary zapłaci to i tak się opyla. Beka z ludzi, którym wydaje się, że Elon Musk i Bill Gej naprawdę przejmują się