Wpis z mikrobloga

Równouprawnienie w praktyce:
- 1/3 emerytury oddawaj p0lce, bo 0na nawet nie umie przeżyć za swoje
- Obowiązek powszechnej obrony? k0bietki za słabe, przyjmij kulkę za p0lkę
- równy wkład w gospodarkę? 80% gównorobót p0lki, 90% inżynierów mirki
- ekwiwalentem chłopa 7/10 pod względem SMV jest dziś tucznik 3/10, rynek zniszczony
- wszystkie męskie przywileje mi się należą na zasadzie równości wyników, a nie szans, bo mam cipę
- wszystkie tradycyjne kobiece obowiązki to seksizm, dziś przeciętny miras gotuje lepiej od julki

BRAWO SPERMIARZE, BRAWO, TAKIE K0BIETY TO SKARB, MUSIMY DALEJ WALCZYĆ ŻEBY NASZE K0BIETKI DOSTAWAŁY TYLE SAMO A NAWET WIĘCEJ CO MY, NIE CHODZI O PRACĘ CZY JAKIEŚ GŁUPOTY TYLKO O RÓWNOŚĆ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lka #pieklokobiet #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #spermiarzalert #blackpill #rownouprawnienie #przegryw
Pobierz
źródło: comment_1658001653EETm5HJ1yNzimA67V1H6Y1.jpg
  • 9
@josedra52: na pływalniach, w aquaparkach, w największym saunarium w Polsce i praktycznie wszystkich saunariach w mieście <3

Dlaczego kobiety mają życie na poziomie easy? Powód jest tylko jeden.

Mają C.I.P.Ę. Kawał mięcha z jedną dziurą więcej niż te mirki, inżyniery, żołnierze i pracujący do 78 lat faceci.

Tak więc facet może być soibie inteligentny, albo zdolny, albo ambitny, waleczny, silny etc... ale nie ma waginy, więc jego wartość jest mniejsza niż
@swiety_spokoj:
-ssac socjal niczym arab w Niemczech
-Dokladnie sie przebadac i na pewno jakas choroba wyjdzie,potem wyslac do komendanta uzupelnien informacje
-zamiast pracowac na p0lki niech one pracuja na nas
-robic kursy z dofinansowania uzywac wlasnej kreatywnosci celem obrony ekonomicznej przed p0lkami
-Opracowac sposob na imigracje bardzo duzej ilosci kobiet z Afryki i Azji.Moze samemu jechac tam na wakacje za pieniadze p0lek i poznac murzynke
kod@ziuaxa: ja bym rwczej wskazal na macice jesli nusz mamy wybierac jakis organ. Ze dzidzius se rosnie tam. A sama #!$%@? to przedsionek macicy tylko i dlatego kobiety sa wartosciowsze w spoleczenstwie
Źle myślisz. Ja nie mówiłem, że wartością kobiety jest jej zdolność rozpłodowa. W dzisiejszych czasach o nie ma aż takeigo znaczenia, biorąc pod uwagę
- tendencję do przyrostu na poziomie dużo niższym niż 2.1
- coraz późniejszy wiek zachodzenia w ciążę przez kobiety (zmierzający w stronę 30 lat w niezłym tempie)
- tendencję na coraz mniejszą liczbę dzieci (oscylującą w okolicach 0,5 dziecka) - im większe miasto i im wyższe wykształcenie tym