Wpis z mikrobloga

A co to za tagi nad zdjęciem pomalowanego majora? Czy to jakaś akcja promocyjna rudego i bananowych raperkow? Jeśli jest coś na rzeczy to jakim młotem trzeba być żeby w ogóle chcieć być kojarzonym ze szkolna i suawkiem?
#kononowicz
  • 5
@Bazookowicz3: Po prostu sławek ma mentalność gimbusa i go ciągnie do tych ludzi i pragnie mieć od nich jakąś atencje, a to że hehe majorek ma teraz fioletowe włosy to wiesz, prawie jak ci raperzy i young leosia, więc ich oznacza. Zresztą to nie pierwszy raz, bo jak się jakaś plotka z kilka miesięcy temu rozniosła że natsu czy inne #!$%@? było pod bramką to ją oznaczał pod filmami i wpisami
@Bazookowicz3: Nie mam pojęcia, nie interesował mnie ten temat zbytnio, ale to chyba po prostu była w białymstoku, a ktoś tam powiedział że niby pod bramką była, ale nikogo nie było i sławek potem ją oznaczał bo aż go grzało żeby zrobić taki crossover. Coś w tym stylu, ale szczerze wątpię by taka natsu interesowała się w jakikolwiek sposób uniwersum albo chociaż wiedziała kto to konon XD
@Teutonic_Reich: to było trochę inaczej, bo on wręcz zapowiadał jej wizytę u knura kilka dni przed tak jakby to było przyklepane. Moje przemyślenia - albo rzeczywiście tam była i nagrała coś, ale doszły do niej słuchy (sam podjezdzano zrobił wtedy akcje żeby jej spamować jak się sprawy mają) i odpuściła albo ktoś nowaczka biednego wkręcił jak zwykle. Ewentualnie knur jechał po niej i tym jej teamie jak po mopru więc sobie