Wpis z mikrobloga

@wiktor-stojrrg: Oni tam są po jednych pieniadzach. Klika, szajka. Te niby ich wydoroslenie to nic innego jak sprytne zagranie pod publiczke, wyrachowane, nieszczere, zastosowane jedynie w celu osiagniecia dalszych korzysci. W glebi "duszy" oni sa dalej tacy sami, mozna powiedziec ze jeszcze gorsi, bo z wiekiem nabieraja wiecej sprytu, doswiadczenia w tym zaklamanym swiecie, splywa do nich wiecej informacji od ludzi podobnych do nich i skrzetnie je wykorzystuja, a finalnie kruk
Pobierz
źródło: comment_1659774051mBC1wweBqmKeSDnic1HAnA.jpg
@Hennesi #!$%@?* nikt nie każe nikomu niczego oglądać, skoro rodzice mają w dupie co ich dzieci oglądają w necie to niech się martwią, jak usuwać ich to trzeba by było usunąć połowę internetu z wykopem włącznie. Ja po prostu już zrozumiałem że internet to miejsce gdzie jest masa gówna i nienawiści do każdego i nic z tym nie zrobisz
@Hennesi: Ten typ gimper przecież ma w dupie czy ktoś gdzieś tam się z kimś przezywa w internecie, tylko trzeba o czyms filmij zrobić i mówić mądrze populizmy żeby julkom twitterowym się spodobało. Przy okazji obsobaczajac Muranskiego, żeby podprogowo zakodować w głowach rzeczonych julek, że nie warto go słuchać, a najlepiej to byłoby go usunąć z internetu, bo muran ma gdzieś to yt towarzystwo kręcące się wzajemnie na swoich #!$%@? i
@Hennesi: To Ty stawiasz tezę więc powinieneś mieć na jej poparcie jakiś dowód ¯_(ツ)_/¯

Ja tam po sobie widzę ze ludzie dojrzewają i zmieniają się