Wpis z mikrobloga

@Ordo_Publius: oczywiście, że nie. To powinno wynikać z potrzeb i wartości w danym społeczeństwie. Zresztą można to odwrócić. W Brukseli zaczynają dominować prądy prawicowe i odgórnie likwidują lokalne zdobycze lewicy.
@Ordo_Publius:
- Przecież UK nie należy do UE. Po co są w tej infografice ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( no chyba, że mają jakieś umowy w tej kwestii).
-- Co więcej UK (poza Irlandią Północną) ma zakaz aborcji na życzenie. Czy to sprawia, że oni nie powinni mieć różowego jak Polska koloru?
- Ta mapka to uproszczenie, a pojęcie "legalności' jest arbirtralne w ch*j. To lepiej przykleić
@wielkaberta:

Przecież UK nie należy do UE. Po co są w tej infografice


Przeczytaj uważnie infografikę. Ja wiem, że umiejętność czytania ze zrozumieniem zanika, ale bez przesady.

Zastała ukazana aborcja w Europie, a wybrane zostały kraje UE oraz UK

jest nielegalna bo są limity odnośnie tygodnia płodu.


Tak może napisać tylko osoba nieznająca tematu. Legalność do danego tygodnia na życzenie oznacza po prostu legalną aborcję. Podobnie z aborcją za zgodą lekarza,
Pobierz Ordo_Publius - @wielkaberta: 

 Przecież UK nie należy do UE. Po co są w tej infogra...
źródło: comment_1659885870uvJHxtDGMKYxzubpkDP9UE.jpg
@Ordo_Publius:

oznacza po prostu legalną aborcję.

Czyli jeśli nie ma na życzenie to jest nielegalna? To w takim razie ten obrazek jest fałszem. Bo UK, Finlandia, Węgry nie mają na życzenie.

Ja wiem, że umiejętność czytania ze zrozumieniem zanika, ale bez przesady.

A ty pytasz się o ustawodawstwo w UE, z który UK od pewnego czasu ma coraz mniej wspólnego

Tak może napisać tylko osoba nieznająca tematu.

Znam na tyle by
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
chciałbym zobaczyć pisk polskiej "prawicy" gdyby taki pomysł się pojawił na szczeblu UE.


@GaiusBaltar: Gdyby nie inwazja na Ukrainę to by mówili że lepiej już w Rosji niż tej lewackie UE.

A nie czekaj, politycy Konfederacji nadal to sugerują, mimo wojny.
@Ordo_Publius:

odwrócić uwagę od zadanego pytania


1. Chciej zadać pytanie.
2. Zapostuj słabej jakości obrazek.
3. ???
4. Ludzie nie odpowiadają na Twoje pytanie.

Co do pytania. Wprowadzenie kryteriów pokroju postanowienia z Roe v Wade powinno być dobrym standardem. A przynajmniej zobaczyć kto robi najwięcej kwików.