Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy rzeczywiście wszędzie 14-16 latkowie przeżywają swoją pierwszą miłość? U mnie w tym wieku, w czasach gimnazjum było dosłownie dwóch chłopaków w klasie którzy jedynie się kręcili wokół dziewczyn (ale z żadną chyba w głębsze relacje nie weszli) i jeden który był już w związku. A więc wynik poniżej 10% wśród płci męskiej w całej klasie.W szkole średniej wyglądało to jedynie ciut lepiej, bo 5 z 20 kolegów było lub miało za sobą jakieś związki.

A od dziewczyn słyszę, że 14 latkowie mają za sobą już pierwsze pocałunki, natomiast przeciętny 16-latek przeżył już swój pierwszy seks. Moje doświadczenia temu zaprzeczają, bo ponad połowa rówieśników których znałem tego nie doznała w tak młodym wieku. To rzeczywiście tak wygląda i moje środowisko to po prostu wyjątek?
#seks #relacje #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62efb399cdd8d55ea6422ae1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania:
Chodzenie z dziewczynami w tym wieku to strata czasu. Znajdź sobie hobby, osiągnij w tej dziedzinie coś na poziomie ogólnopolskim i jesteś gość.
A z babami stracisz wspaniałe lata swojego nastoletniego życia na słuchanie babskich smętów. Za co? Za 5 minut w gumce i konkurowanie z innymi pędzlakami? Dziewczyny u nastoletniego chłopaka to prosta droga do imprez, alkoholu i narkotyków. Zamiast zmieniać świat jak Linus Torvalds będziesz tracił czas na
@AnonimoweMirkoWyznania: Za moich czasów były osoby, które już w podstawówce musiały koniecznie z kimś "chodzić" i takie którym jeszcze długo nie było to w głowie. To chyba w dużej mierze zależy od środowiska/rodziny/itp. Ja miałem akurat wywalone, bo aromantyzm mocno.
FikuśnaKapucynka: @tos-1_buratino: akurat ja już w wieku po szkole średniej, pytanie wzięło się z rozmowy w której usłyszałem że 28-letni facet bez doświadczenia seksualnego ma #!$%@?, bo mentalnie i inteligencją ma te prawie 30 lat, a w łóżku jest jeszcze nastolatkiem. Boje sie że spotka mnie to samo i że przed dwudziestką to ostatnia szansa żeby przeżyć i nauczyć się nastoletniej miłości.

@kwasnydeszcz: można wiedzieć w jakim wieku jesteś?
SuchaNiewiasta: W czasach gimbazjalnych w klasie/wśród znajomych było już dużo "poważnych" związków trwających potem po kilka lat czy nawet zakończonych ślubem. Nie kolidowało to z normalnym nastoletnim życiem czy graniem w piłkę/na kompie z kolegami bo wiadomo że takie nastoletnie związki to bardziej jak kumpela niż żona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Seksem raczej tylko się chwalili żeby popisać przed kolegami a pierwsze razy były pod koniec liceum.
ŁadnyKalafior: @tos-1_buratino: szkodliwe redpillowe #!$%@?. A później skończy jako 25 latek prawiczek...

U mnie OPie było podobnie, koniec gimnazjum i liceum to wylacznie faceci z topki cos tam działałi. Reszta czekała na swoja kolej...

A od dziewczyn słyszę, że 14 latkowie mają za sobą już pierwsze pocałunki, natomiast przeciętny 16-latek przeżył już swój pierwszy seks.


Typowy kobiecy solipsyzm, patrza na wszystko wylacznie ze swojje perspektywy (czytaj kobiet oraz facetów z