Wpis z mikrobloga

Posiadacze RTX3070 / RTX3080 zamierzacie sprzedać swoje karty i kupić nowe ich odpowiedniki ? Osobiście mam xtrio 3080 i jej wydajność jest całkowicie wystarczająca do 2k i 4k ale jako że używki dobrze stoją można niedużym kosztem zmienić na najnowszy model, ale trzeba się liczyć z brakiem GPU przez np. miesiąc lub dłużej jeśli sprzedamy ją wcześnie lub będą jakieś mega małe rzuty nowych kart / modelu który chcemy.

#pcmasterrace
#nvidia #pc
  • 6
@BLOODLINE: Ja 3070 niemal w szczycie cen zmieniłem na 3080Ti, bo dobrze sprzedałem 3070 (wersja non LHR) i dość dobrze jak na tamten czas kupiłem 3080 Ti (co prawda nie jakiś super model bo msi ventus x3 ale działa).

3070 na 3080Ti jeśli ceneo się to zepnie warto zmienić.
Natomiast nie wiem czy by mi się chciało bawić jak miałbym 3080 (jak wersja 12gb to w ogole szkoda imho zachodu, jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BLOODLINE: sprzedałem 2080 Super tuż przed premierą 3080, na którą byłem 15 w kolejce w pewnym sklepie. Czekałem dwa miesiące na kartę, nigdy więcej nie sprzedam karty tuż przed premierą nowej, tylko po tym jak już będę miał nową zainstalowaną w komputerze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam plan zmienić na 4080, bo sporo gram na TV 4K/120 Hz i każda ekstra klatka jest na wagę złota.