Wpis z mikrobloga

Chciałem podziękować trzem wielkim narodom za to że jestem wolnym człowiekiem.
Dziękuje Stanom Zjednoczonym Ameryki Północnej za wygranie zimnej wojny dzięki której wiele narodów odzyskało wolność. Na dodatek w jakim stylu, pokonali imperium zła z taką gracją że obeszło się bez wojny nuklearnej czy jakiejkolwiek innej. Dzięki czemu nasze miasta nie zostały zrównane z ziemią jak to wielokrotnie bywało.
Dziękuje Rzeczpospolitej Polskiej i polskiemu Narodowi. Wbrew wielu, licznym naszym wadom wykorzystaliśmy moment dany nam przez los i sprawnie przeskoczyliśmy i umocowaliśmy nasze Państwo w strukturach zachodnich. Również dziękuje nam za obecny polski cud humanitarny i wzorowe podejście do obecnego konfliktu.
Dziękuje także odważnemu i ofiarnemu Narodowi Ukrainy, dzięki ich ofiarności i odwadze Polska zyskuje bezcenne bezpieczeństwo.

Jeżeli ktoś uważa że przesadzam to pragnę zauważyć że wszystko co wymieniłem mogło potoczyć się zupełnie odwrotnie i bylibyśmy w tak czarnej dupie, jakiej sobie nikt nie potrafi nawet wyobrazić.

#ukraina #usa #polska #wojna
Pobierz W.....k - Chciałem podziękować trzem wielkim narodom za to że jestem wolnym człowieki...
źródło: comment_1660298209MbjUcciG5twXkMtB9H2YwP.jpg
  • 12
@Jin: To się mogą nie zgadzać ale cała Europa w tym ta wschodnia obeszła się bez wojny. Zresztą ogólny wynik i ostateczne zwycięstwo zakończone rozpadem ZSRR odbyło się bez starcia zbrojnego To miałem na myśli.
To trzeba było dopisać...

@Jin:

pokonali imperium zła z taką gracją że obeszło się bez wojny nuklearnej czy jakiejkolwiek innej. Dzięki czemu nasze miasta nie zostały zrównane z ziemią


ostateczne zwycięstwo zakończone rozpadem ZSRR odbyło się bez starcia zbrojnego

¯\_(ツ)_/¯