Wpis z mikrobloga

Jakieś nowości w sprawie naszego Gangesu?
Czy dziś rząd będzie się modlił, żeby ryby ożyły, a Tusk zdechł?
Milicja już ma #!$%@?, skoro wyznaczyła nagrodę i może zająć się dalej ochroną karakana?
Czy w TVPis są już poszlaki, że to Niemcy zatruli Odrę? bo w górze rzeki leżała puszka po Argusie.
#odra #bekazpisu #bekazkatoli #bekazprawakow
Pobierz
źródło: comment_1660454048NKUDQRPbLVz1SkyirBHnNI.jpg
  • 28
@adamec: Święty Jan Nepomucen jest patronem gospodarki wodnej. Według tradycji ludowej był świętym, który chronił pola i zasiewy przed powodzią oraz suszą Jest też patronem tonących i orędownikiem podczas powodzi. Właśnie dlatego figury św. Jana Nepomucena można spotkać przy drogach w sąsiedztwie mostów, rzek oraz na placach i skrzyżowaniach dróg, a jest ich w Polsce ponad 2500!
https://www.facebook.com/PGWWodyPolskie/posts/2806217276140394/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@zerohedge: nie, zadałeś mi pytanie czy place na TVP a potem kazałeś mi udowodnić. Wysłałem ci link do ustawy która przekazuje z budżetu państwa pieniądze na TVP. Ja płacę podatki z których zasilany jest ten budżet. Udowodniłem ci że to są moje pieniądze. Ty jesteś za głupi żeby to zrozumieć i jeszcze ci trzeba tłumaczyć.

TAK W TYM MIESIĄCU TEŻ ZAPŁACIŁEM ZA TVP
@Dumpster: czyli popełniłeś przestępstwo skarbowe nie płacąc za telewizje publiczną zaś dokumenty które przedstawiłeś został odciągnięty podatek handlowy a nie telewizyjny. Nieznajomość prawa nie zwalania od odpowiedzialności karnej.

Wnoszenie opłat za abonament radiowo – telewizyjny jest w Polsce nadal obowiązkiem. Muszą tego dokonywać osoby fizyczne, ale wystarczy jeśli opłacą abonament za gospodarstwo domowe, niezależnie od liczby odbiorników.