Wpis z mikrobloga

Moze mi ktos racjonalnie wytlumaczyc dlaczego Piekarski niszczy kariere Karbownika. Koles ma talent, jest niezlym zawodnikiem co sobie radzil w #legia, ale na boku obrony. Jest szybki, umie podac, ale no po prostu nie nadaje sie na srodek pomocy. Ja rozumiem, ze tacy zarabiaja wiecej, ale no nie, po prostu sie nie nadaje. I jakby 3-4 lata temu sie z tym pogodzili to bysmy mieli reprezentanta kraju, na pozycji, gdzie zawsze jest problem, w dodatku pewnie kontynuowalby on teraz kariere w Anglii lub innej czolowej lidze. Ale nie, uparli sie jak osly na ten srodek pomocy co zaraz mu zlamie kariere. Rozumie ktos co tu sie #!$%@??

#transfery
#reprezentacja
#pilkanozna
  • 32
$$$ chciwy menedżer na pierwszym miejscu stawia prowizję, a nie rozwój i dobro zawodnika


@Ferdynand_Lipski: Ale to nie ma sensu, bo w ten sposob traci pieniadze. Przeciez jakby go zostawil na boku obrony to teraz moglby pojsc za gruba kase jak Juranovic.

Karbownik sam mówił w wywiadach, że woli grać na środku pomocy i szuka takiego klubu gdzie mógłby tak grać


@ZielonkaUno: I jak mial te 17-18 lat to mogl
@miki4ever: Piekarski jeszcze przed transferem z Legii w jakimś programie (chyba Kanał Sportowy) mówił, że chcą go sprzedać jako środkowego pomocnika, a nie obrońcę, bo wtedy jest całkiem inna kasa. Myślę, że spory wpływ na to, że Karbownik nie chce grać na obronie ma właśnie menedżer, który namieszał młodemu w głowie
@miki4ever: żeby kompy połączone bezpośrednio się widziały ustaw na jednym stały adres IP 10.0.0.1, i maskę 255.255.255.0, na drugim 10.0.0.2 i taką samą maske, a w obu bramkę domyślną na 10.0.0.1.
Moze mi ktos racjonalnie wytlumaczyc dlaczego Piekarski niszczy kariere Karbownika.

Ale to nie ma sensu, bo w ten sposob traci pieniadze. Przeciez jakby go zostawil na boku obrony to teraz moglby pojsc za gruba kase jak Juranovic.


@miki4ever: po co się głupio pytasz, skoro sam sobie odpowiadasz? To trzeba być po prostu głąbem do kwadratu, by nie rozumieć, że w interesie Piekarskiego byłoby to, gdyby Karbownik grał na tej pozycji, gdzie
I go wyslal do klubu, ktory wystawil go na boku obrony


@miki4ever: No, wystawili go w pierwszym meczu na boku obrony, więc wiadomo, to przesądza sprawę xD W każdym razie, to nie jest tak, że piłkarz jest jakimś pracownikiem agenta, tylko na odwrót. Nie wiem, dlaczego ludzie tak bardzo uparli się na Piekarskiego, traktując 21-letniego Karbownika jak 11-letniego dzieciaka, który robi, co mu opiekun każe, albo jakiegoś niedorozwoja, który nie wie
– Moje pierwsze wrażenia z pobytu w klubie są doskonałe i nie mogę doczekać się rozpoczęcia tej przygody – zaznaczył Polak cytowany przez oficjalny serwis Fortuny. – Wraz z Michałem zyskujemy nowe opcje, ponieważ radzi sobie i w obronie, i w środku pomocy – skwitował z kolei dyrektor sportowy niemieckiego klubu, Christian Weber.


@miki4ever: No a ja widziałem, jak dyrektor sportowy klubu wspominał też o środku pomocy i co w związku
@miki4ever: może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Karbownik niszczy sobie karierę i jeszcze w dodatku utrudnia zarobienie dobrej prowizji od transferu swojemu agentowi, który z pewnością wolałby sprzedać swojego klienta LEWEGO OBROŃCĘ za 10mln euro niż swojego klienta środkowego pomocnika za 0,2mln euro