Wpis z mikrobloga

#!$%@? kacapy zaminowaly elektrownie atomowa w Zaporożu grozac jej wysadzeniem. miedwiediew otwarcie mowi, ze "wypadki" moga sie zdarzyc tez na zachodzie. Niemcy przygotowuja sie do atakow na infrastrukture krytyczna i terminale gazowe. Tymczasem w Polsce jakies gowno zabilo dziesiatki ton ryb w rzece a Rzad przez 2 tygodnie nie raczyl ostrzec Polakow o niebezpieczenstwie? No #!$%@? mac! Jeszcze matacza w sprawie rteci. Niemcom w jednej z probek #!$%@? rtec poza zalozona w badaniu skale dlatego slusznie podniesli alarm bo chodzi o ludzkie zycie. A te zjeby z PiSu chca nam wmowic, ze to fakenewsy? Mam wrazenie, ze w Polsce wlasnie jest krecony drugi sezon Czarnobyla...
#odra #wojna
Pobierz
źródło: comment_1660591173pybmn5STYegQ7PwFfwelgo.jpg
  • 8
Niemcom w jednej z probek #!$%@? rtec poza zalozona w badaniu skale dlatego slusznie podniesli alarm bo chodzi o ludzkie zycie. A te zjeby z PiSu chca nam wmowic, ze to fakenewsy?


@nn-borg: bo to były fakenewsy

Powiedziałem, że muszą być pobrane dalsze próbki i muszą zostać one przebadane. Zrobiliśmy to, i rtęć jest w Odrze. Jednak jest jej tyle, że albo mieści w ustalonych przez ekologów normach, albo lekko wykracza
Niemcom w jednej z probek #!$%@? rtec poza zalozona w badaniu skale dlatego slusznie podniesli alarm bo chodzi o ludzkie zycie. A te zjeby z PiSu chca nam wmowic, ze to fakenewsy? Mam wrazenie, ze w Polsce wlasnie jest krecony drugi sezon Czarnobyla...


@nn-borg: Nie #!$%@?ło ośrodkowi monitorowania Odry w Enerde żadnej rtęci poza. To jakaś próba ratowania fejku?

@walenty-merkel: no chyba nie. : "Według Energoatomu dowódca Wojsk Obrony Radiologicznej, Chemicznej i Biologicznej Federacji Rosyjskiej, gen. Walerij Wasiliew, który obecnie dowodzi garnizonem rosyjskim w Zaporoskiej Elektrowni Jądrowej miał powiedzieć, że "tu będzie rosyjska ziemia lub wypalona pustynia" w kontekście okupowanego przez Rosjan Enerhodaru i znajdującej się w rejonie miasta elektrowni" z reszta nawet jakby to byli wagnerowcy to przecierz zrobiliby to na rozkaz kacapow. Chodzi o to, ze te