Wpis z mikrobloga

Jako, ze całkiem niedawno stuknęło mi 8 lat (sic!) na wypoku (tak tak małe skurczybyki, siadajcie dzidunio opowie wam bajkę xD), to pomyślałem, że dobrze byłoby zrobić jakieś #rozdajo
A tak się składa, że mam 2 kody 3-miesięczne do #spotify, które otrzymałem przy okazji jakichś zakupów w media.. Ja płącę abonament rodzinny, więc mi się nie przydadzą, a szkoda wywalać.

Zasady:
- Pulsowanie do jutra do 12 w południe
- Konta założone po opublikowaniu tego wpisu nie biorą udziału w losowaniu
- Osoby udzielające się w ostatnich 3 miesiącach pod tagami polityka i wszystkie inne pokroju beka z lewej, beka z prawej, konserwy, liberały i inne dziadostwa, które obrzydziły mi ten portal i zrobiły z niego poligon do walki politycznej, nie będą nawet brane pod uwagę.
- Konta udzielające się pod wszelkiej masci patotagami w ostatnich 3 miesiącach jw.
- Wygrywają 2 osoby - 1 x #niebieskiepaski i 1 x #rozowepaski - po wylosowaniu będę się kontaktował na PW, wiec lepiej od razu sprawdźcie czy jest odblokowane
- Losowanie odbędzie się przy pomocy sierotki, która wskaże palcem na ekranie wygrywające osoby xD (żadne tam mirkolosy)
- Komentarze pod postem, cycki i siuski na pw nie zwiększają szans na wygraną, w przeciwieństwie do zaobserwowania profilu xD

Myślę, że warto się skusić, bo rozdajo full legit, żaden scam, jak większość tutaj, a pula nagród to aż 119,94pln
Pobierz
źródło: comment_16605933268Gywd0DYEvEljRODXh4ue7.jpg
  • 9