Wpis z mikrobloga

Każdy martwy Ukrainiec się cieszy, że ostatecznie NATO i tak zwycięży.
No jednak żaden normalny Polak ani Ukrainiec nie chce umierać, jeśli strefą zgniotu jest Ukraina i Polska.

Ale ciebie, reprezentanta nie Polski ani Ukrainy, tylko NATO, to nie obchodzi. Z waszej perspektywy można poświęcić Polskę czy Ukrainę.
#mentzen #korwin #polityka #rosja #ukraina #polska
Pobierz
źródło: comment_16609343230nKFhXyhvkRaWw6QKUVIRI.jpg
  • 15
@CzerwonaPoprzeczka ale to trzeba być matolen niedorozwiniętym żeby myśleć że to NATO decyduje co ejst strefa zgniotu i wszyscy idą się tam bic. myślisz że jakby NATO zdecydowalo że to Niemcy będą strefa zgniotu to by ruskie do Niemiec przez Polskę przeskoczyły? W dodatku to sugerowanie że lepiej się dogadać z agresorem. Przecież jakby agresor chciał się dogadać to by nie był agresorem.
Każdy martwy Ukrainiec się cieszy, że ostatecznie NATO i tak zwycięży.

No jednak żaden normalny Polak ani Ukrainiec nie chce umierać, jeśli strefą zgniotu jest Ukraina i Polska.


@CzerwonaPoprzeczka: każdy Ukrainiec będzie się cieszył, że zerwał się z ruskiego mira. Tak samo jak myślący Polacy (oprócz odpadów homo-sovieticus) się z tego cieszą. Ta wojna będzie skutkowała mniejszą liczbą ofiar, niż pozostanie w bliskich kontaktach z brudną dziwką matiuszką rassiją xD, bo
i te całe brednie o strefie zgniotu NATO xD Ukraina zaczęła dostawać broń jakoś w grudniu- styczniu. A kacapy już sierpniu wprost powiedzieli amerykanom, że będą robili wojnę, na pytanie o ruchy wojsk xD


@selflessness: Przecież o takiej strefie zgniotu mówi się od kilkudziesięciu lat.
Skąd ty się urwałeś?
@selflessness: No ale dobrze że USA się angażuje, nigdzie nie pisałem inaczej.

Skomentowałem postawę "i tak NATO wygra", to wszystko.
I że lepiej unikać konfrontacji, a nie się poświęcać z zapałem. O ile to możliwe.
Jak się doszukujesz piątego i dziesiątego dna, to ino zgłupiejesz. :P
@CzerwonaPoprzeczka Ja bym całkowicie poważnie wolał śmierć w okopach niż powolną agonię pod kacapskim butem.

Jak pomyślę, że moje dziecko miałoby się wychowywać w państwie rządzonym przez tych obrzydliwych barbarzyńców ze wschodu to zgłosiłbym się na ochotnika już pierwszego dnia wojny.
@SoplicaTadeusz: W sumie mi nie chodzi o to żeby się poddać, gdy już się ta wojna rozpoczęła, tylko wcześniej np. zadbać o relacje UE-Białoruś, żeby Rosja nie miała łatwiejszego startu, itp. itd., które szło zrobić i prawica wokół Korwina i czasem narodowców, o tym mówiła.

A tutaj ten dekiel z obrazka gada, jakby oni to pisali podczas pełnej wojny. No dekiel.

ale to trzeba być matolen niedorozwiniętym żeby myśleć że to
@SoplicaTadeusz: W sumie mi nie chodzi o to żeby się poddać, gdy już się ta wojna rozpoczęła, tylko wcześniej np. zadbać o relacje UE-Białoruś, żeby Rosja nie miała łatwiejszego startu, itp. itd., które szło zrobić i prawica wokół Korwina i czasem narodowców, o tym mówiła.


Generalnie racja, należy robić wszystko, żeby w razie czego mieć jak największe szanse, a rosja, żeby była tak słaba jak to możliwe. Oczywiście przez "wszystko" nie