Wpis z mikrobloga

Plej dokręca śrubę :( w taryfie odnowa

3 października 2022 r. wprowadzimy nową opłatę za utrzymanie numeru (5 zł). Zastąpi ona dotychczasową opłatę (3 zł) za brak aktywności na koncie.

Czy to oznacza że miesięcznie bedzie trzeba wydać conajmniej 5 zł ? Jeśli tak to lipa na maksa i bede musiał szukać nowej sieci bo mam około 40 numerów
#play
  • 14
@dwiestronyhistorii: jakakolwiek aktywność wystarczała dotychczas ..teraz jeśli wydamy poniżej 5 zł to oni sobie brakującą kase pociągną z konta ..a cykl rozliczeniowy to przecież jest 1 miesiąc
Jak działa opłata za utrzymanie numeru?
To zależy od tego, czy w cyklu rozliczeniowym wydasz:
– co najmniej 5 zł (na doładowanie, zakup pakietu, rozmowy, SMS-y, internet lub inne dowolne płatne usługi w Play) – opłata dodatkowa Ciebie nie dotyczy, a Twoje konto będzie
@CzlowiekScurwoll: Jeśli masz na limity pakiety z nielimitowaną ważnością to... nigdzie. Bo to unikalny element tej taryfy.

Choć ja bardziej analizuję, gdzie indziej uzyskam bezpłatnie lub jak najtaniej Stan Darmowy.
@mp107 tez spadam z stamtad z tego samego powodu. Lece chyba do virgin bo tam nie place za konto. A 300 mega neta za free mi wystarczy na monitoring gps. Brawo play.. niestety z play do virgin nie przeniesie sie numeru i trzeba to zrobic najpierw przez migracje do innej sieci.
Lece chyba do virgin bo tam nie place za konto. A 300 mega neta za free mi wystarczy na monitoring gps.


@alonsoxx: W VM nie ma 300MB za free, bo musisz kupić pakiet, który kosztuje 3 zł/m-c.
@the_red masz racje zniesli to bo kiedys byl. Ale maja lejek na internet ktory do gps mi wystarczy. Zatem za 0zl mam rok waznksci konta darmowe rozmowy i sms do virgin i play oraz lejek na necie ktory mi wystarczy.