Wpis z mikrobloga

jak już skończe tą budowe to pierwsze co zrobie to chyba się #!$%@?. Rzygam po prostu tymi dziod-wykonawcami. Już mi się odechciewa po prostu. Szczerze, jeżeli ktoś ma zamiar się budować to niech się poważnie zastanowi nad kupnem mieszkania albo kupnem gotowca (pewnie rzeczy zje** ale człowiek niewie to spokojniej śpi), no chyba że budujesz sam to wtedy może warto probowac. szkoda gadać, sory za takie żalenie się, ale po prostu już mi sie ku* odechciewa. Nikt nie szanuje kogoś ciężkiej rpacy, czasu i ogólnie. 3majcie się tam. #budujzwykopem #budowadomu #budownictwo
  • 12
@KollA: zawsze to jest kwestia ceny, specjalista nigdy nie będzie tani, partacz może być drogi.
Z własnego podwórka powiem, że partacz zadowoli się śrubokrętem i nożem ale żeby zrobić to ok to trzeba sprzętu za kilka tysięcy.
Kto zrobi taniej?
Do prawidłowego złożenia rozdzielnicy potrzebuję np dwóch śrubokrętów dynamometrycznych każdy po kilka stówek (różne zakresy), partacz weźmie zwykły śrubokręt i dokręci na oko i jakoś będzie.
Dlatego tanio nigdy nie będzie
@lewyx: ja to sie dziwie że jeszcze się nie #!$%@?łeś co najmniej kilkukrotnie :)

Mnie jakoś ominęły większe problemy ale to głównie z racji tego że sporo rzeczy robił albo mój ojciec albo ja sam. Ale znam ten ból, budowa to mega nerwówka, czego nie do końca jest się świadomym jak się zaczyna.