Wpis z mikrobloga

#pathofexile W nawiązaniu do ostatniego wpisu bo OP ma mnie na czarno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli gra rzuca ci jakieś wyzwanie to jako gracz oczekujesz, że jest to coś co twórcy dla ciebie przygotowali i z kolei to oni oczekują od ciebie, że wejdziesz z tym czymś w interakcję.

Rare moby czy jakiekolwiek mechaniki na mapie nigdy nie powinny mieć prawa być mocniejsze niż boss tejże mapy. Stawianie przed graczem niemożliwego wyzwania jest złym designem. Kto nigdy nie miał takiego momentu jak "nie powinienem tego robić, ale #!$%@?" niech pierwszy rzuci kamieniem. Niestety odzwyczajenie się od tego mindsetu może zająć sporo czasu.

Czym innym byłoby gdyby dało się napełnić pasek u metamorpha mocno ponad korek, ale w momencie gdy jest on ledwo wypełniony to jest to coś do czego ligowa mechanika została stworzona więc jak najbardziej powinien to być content na podobnym poziomie co reszta mapy.
  • 3
@Elec wczoraj padałem na dwa-trzy strzały od Hasted niebieskich mobow, przed którymi nie dawałem rady uciec. Potem do bossa i stanie w miejscu trzymając jeden przycisk bez ruchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)