Wpis z mikrobloga

Szukam dobrych jakościowo t-shirtów, cena do 50 zł za koszulkę.
Do tej pory przetestowane:

4F - jak za cenę ~25zł to super jakość, ale mam wrażenie że co druga osoba w nich chodzi
Pier One - za 3-pak zapłaciłem około 30 zł bo coś tam kupowałem i wychodziły za grosze, a miały spoko opinie, niby są spoko ale w moim odczuciu gorsze od 4F
Hollister - 5-pak kupiony za ~180zł, nawet nie skomentuję, jakość jak z bazaru
Mustang - kupiony 2-pak na jakieś promocji stacjonarnie, wychodziło max 50 zł za koszulkę z 2 lata temu i najlepiej się trzyma z tych wszystkich
Big Star - Nie wiem co to za modele ale również się dobrze trzymają jak na lata współpracy
Reserved - Również random t-shirt, trzyma się lepiej niż hollister / pier one

Tak więc chciałbym koszulkę która będzie miała dobre ściągacze, materiał po jednym praniu nie wyglądał jakbym nosił ją z rok jak nie dłużej, materiał nie gniótł się po jednym oparciu się o coś, i żeby cena była w miarę niska, te 50 zł za koszulkę mogę dać. Kolorystyka jak i marka dowolna.

#modameska #streetwear
  • 17
@handstander: mam 2 czarne z house, house basic czy coś i spoko się trzymają. Nie rozciągają się i trzymają kolor, jakoś 30zł sztuka. Miej na uwadze, żę wielkiego porównania nie mam.
@Suheil-al-Hassan: Może i taniej, ale mówię tutaj o cenie z alledrogo czy np. militaria.pl, owszem Big Star się ceni i jeżeli nie ma na pół koszulki ich logo to poniżej 50 zł nie ma co szukać
@qenik: Nadal robią koszulki dla ludzi o wzroście 160cm i otyłości 3 stopnia czy zmienili krój?
@bibr: Powiem ci że mam ich koszulki żeby cię nie skłamać chyba 2 lata i w żadnej
@handstander: Zależy jaki krój lubisz, ale ja mam dobre doświadczenie z Urban Classics i Weekday (luźniejszy krój, taki lekki oversize), Champion (o ile trawisz logo na klacie, chociaż są i opcje bez) - wszystkie marki można dorwać na promocji, co prawda z Championem będzie trudno zamknąć się w 50 zł.
przed miękkie i przyjemne w dotyku,


@TwistedFatee: Ja mam wrażenie że każdy wielopak holistera to mieszanka #!$%@? jakości z dobrą xD Dosłownie połowa jest super nawet po kilku praniach a druga połowa jest jak koszulki z bazaru ( ͡° ͜ʖ ͡°)