Wpis z mikrobloga

#zwiazki #logikarozowychpaskow

Historyjka z niedawnej przeszłości.

Zgadało się z moją różową jakoś w rozmowie o byłych. Oboje mieliśmy po 1 poważniejszym związku w przeszłości. Ja jej byłego chłopaka znałem z widzenia. Ona natomiast o mojej byłej dziewczynie nie wiedziała nic - ani jak wygląda, ani jak ma na imię. Dodam, że ta moja była jest bardzo atrakcyjna - jest fotomodelką, była w finale miss województwa.

No i moja obecna różowa mówi mi, żebym jej pokazał jakieś zdjęcie tej byłej. Ja mówie że nie, ona nalega żebym pokazał. Pokazałem.

Kvrwa jakiej wścieklizny dostała jak ją zobaczyła XD Nie popełniajcie takich szkolnych błędów Panowie
  • 9
@KrasnalzEg: Rozumiem, że najpierw bzyknąłeś kelnerkę a później wziąłeś ślub? Kiedy kobiety nauczą się szacunku do siebie :( dla facetów kobieta nigdy nie będzie tą jedyną, to bullshit wciskany im aby wybaczały zdrady
@Opportunist: okazało się tak,że po prostu powiedziała wprost, że pewnie będę ją uważał za najgorszą ale ona ma narzeczonego ale bardzo nie chce urywać kontaktu ze mną. Postawiłem sprawę jasno,że w takim razie możemy po prostu sobie pisać i nic więcej z tego nie będzie. Gdy zorientowałem się, że ona dąży tylko i wyłącznie do seksu to zakończyłem znajomość.