Wpis z mikrobloga

Kek, #jaruzelska chce zaprosić #jablonowski do swojego kanału. Kiedyś się z nich śmiałem, ale od rozpoczęcia #wojna na #ukraina z #rosja to przestało być śmieszne, na szczęście kamraci przez początek wojny siedzieli w areszcie.
Ale ostatnio znowu działają i gadają głupoty, a u Jaruzelskiej Olszański wyjdzie na "miłego pana" i jeszcze tylko niepotrzebny fame mu to napędzi - patrzcie ile komentarzy, pewnie kamratów, że Olszański to inteligentny człowiek, a rzeczy który publikuje na kanale to kwestia jego konwencji xD - choć inteligencji Olszańskiemu odmowic nie mozna.
Oczywiście wolność słowa i te sprawy, jak chce to niech zaprasza, choć przypomina mi się odcinek "Młodzież kontra" gdy prorosyjska partia Zmiana w 2015 roku próbowała wedrzeć się do studia, bo byli bojkotowani przez telewizję https://wiadomosci.onet.pl/kraj/incydent-w-studiu-tvp-czlonkowie-partii-zmiana-zaklocili-program-mlodziez-kontra/cdr6h3
A czemu o tym incydencie z 2015 mówię ? Bo raz tutaj też mamy ludzi o prorosyjskich poglądach - pomijam kwestię że to co robią to ma być niby żart i patostreamerka, ogólnie tak to odbieram (odbierałem), ale popatrzcie na ich fanów - oni już mają inny pogląd na to i biorą to na poważnie.
A dwa - bo już w komentarzach pojawiają się sugestie zaproszenia szefa partii Zmiana Piskorskiego (sic! pic rel w komentarzu)
#polityka
Shrug - Kek, #jaruzelska chce zaprosić #jablonowski do swojego kanału. Kiedyś się z n...
  • 13
@Shrug: Przecież on tymi swoimi wystąpieniami jaja sobie robi, to widać po tym jak się #!$%@?, nie można być takim #!$%@? w rzeczywistości. Znalazł sobie nisze by zarabiać i zostać kimś znanym, jeśli ktoś go bierze na serio i popiera to powinien być odizolowany i leczony.
@Shrug: z hitlera też się śmiano jeszcze długo przed III rzeszą. Traktowano go jako trochę głupka, trochę ciekawostkę - takiego charyzmatycznego awanturnika i podżegacza. Ale wtedy były inne realia, bo kilka lat później przyszedł wielki kryzys gospodarczy i jednocześnie łatwo to było zgonić na mniejszość narodową.
@Shrug: To już jest kompletny upadek. O ile wprowadzanie do debaty publicznej szurów z konfy można było jeszcze zrozumieć, bo przynajmniej zajmują się jakąś parlamentarną polityką, to jaszczur to jest przecież albo totalny świr, albo totalny cynik. W każdym przypadku jest niebezpieczny dla otoczenia i nie wiem do końca, jak ktokolwiek mógłby chcieć z nim rozmawiać (No chyba że srollować, wiadomix).
Jaruzelska dotarła do dna i kopie dalej.
@Shrug: To już jest kompletny upadek. O ile wprowadzanie do debaty publicznej szurów z konfy można było jeszcze zrozumieć, bo przynajmniej zajmują się jakąś parlamentarną polityką, to jaszczur to jest przecież albo totalny świr, albo totalny cynik.

@camelinthejungle: A jednak całkiem spora grupa osób na wykopie go usilnie promuje, nabijając mu zasięgi o jakich nie mógł nawet marzyć.
Nie zdziwiłbym się, jakby część z memów on sam wrzucał.