Wpis z mikrobloga

@czuczer całkiem sporo, zaczynając od koloru spodni (nie, czarny nie jest uniwersalnie elegancki, jest uniwersalnie pogrzebowy) czy karykaturalnie dużego dekoltu w swetrze, poprzez kolor swetra (subiektywnie ale jeden z najochydniejszych) i kołnierzyk koszuli aż po niuanse jak długość płaszcza. W jego ubiorze widać, że chce, ale dzwoneczek dzwoni daleko i to nie jest nawet blisko klasycznej elegancji a raczej bliżej jej nowoczesnego wyobrażenia w sklepach typu Recman czy Giacomo Conti
via Wykop Mobilny (Android)
  • 87
całkiem sporo, zaczynając od koloru spodni (nie, czarny nie jest uniwersalnie elegancki, jest uniwersalnie pogrzebowy) czy karykaturalnie dużego dekoltu w swetrze, poprzez kolor swetra (subiektywnie ale jeden z najochydniejszych) i kołnierzyk koszuli aż po niuanse jak długość płaszcza. W jego ubiorze widać, że chce, ale dzwoneczek dzwoni daleko i to nie jest nawet blisko klasycznej elegancji a raczej bliżej jej nowoczesnego wyobrażenia w sklepach typu Recman czy Giacomo Conti


@pivosh92: XDDDDDDDD
@Eoon no to dawaj, obal moje stwierdzenia, bo ja też mogę rzucić w przestrzeń pustym #!$%@? się znasz. Klasyczna elegancja ma dość długo pewne zasady, które w tym stroju są brutalnie pogwałcone. Nikt nie każe ci się ubierać jak w XIX wieku, ale w tym stroju proporcje są totalnie #!$%@? głównie przez długość płaszcza i karykaturalnie mały kołnierzyk.