Wpis z mikrobloga

Siema, tak myślę czy darmowa nielimitowana skrzynka mailowa mogłaby się sprawdzić do zarchiwizowania prawie nie używanych już plików.

Np wp ma nielimitowana przestrzeń, pojedynczy załącznik to max 100MB. Mam ok 150 folderów z danymi zajmującymi ok 1,2 TB. Foldery pakuje do archiwów podzielonych na paczki 100MB i wysyłam.

Pytanie tylko czy są sposoby na wysłanie kilkuset maili z tytulem jak nazwa zalacznika do siebie z tymi paczkami jednym kliknięciem.
I jaki jest dzienny limit transferu na poczcie wp?

#informatyka #it #komputery #windows #pytanie
  • 4
@drzewostan No, a potem wp stwierdzi że to łamie regulamin i te pliki usunie. Szczególnie gdy cloud storage jest turbotani nie wiem jaki sens jest tu oszczędzać, chyba że te pliki są absolutnie nic nie warte - to i po co je trzymać w pierwszej kolejności?
@Filip3k91 jak zamknie się Microsoft czy Google to oczywiście - choć podejrzewam że w najbliższej przyszłości nagle zamknięcie może być właściwie jedynie z powodu globalnej wojny nuklearnej - myślę że wtedy wszyscy będziemy mieć inne zmartwienia ( ͡º ͜ʖ͡º). Jeśli firma zaczyna powoli podupadać to jednak nie wyłącza się z dnia na dzień i zawsze jest całkiem sporo czasu na znalezienie innego dostawcy