Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie mam na myśli stosunku jego do wojny, a tylko czy ma w sobie odrobinę strachu, że to co było wytworem jego wyobraźni przelanej na papier, może rzeczywiście mieć w jakimś stopniu miejsce za jego życia.

2034 dużo słabsze, ale i tak 2 razy przeczytałem. Chociaż 2035 dłużyło mi się, to 3 razy mam za sobą tę książkę. 2033 przeczytane przeze mnie było 5 razy. Uwielbiam wracać do pierwszej części. Uniwersum u
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mój błąd, nie rozwinąłem tego pisząc to. Wiadomo jak najbardziej ze to książki Sci-Fiction, mialem na myśli bardziej wizja wojny jądrowej pomiędzy państwami. Jak najbardziej dzieło jego nie miałoby miejsca, ale pomyślałem o nim ze względu na rok w którym akcja się dzieje, miejsce i strona konfliktu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FoxX21: trzecia część to 2035 gdzie pierwsza to 2033 a druga 2034 więc pewnie palec się omsknal ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwsza część najfajniejsza bo wprowadza w cały ten świat jakim żyje metro, druga też mi się bardzo podobała mi jak psycha im siadała a trzecia ma te przesłanie że świta siedzi żre i pije codziennie a reszta stara się przeżyć w metrze
@Baklee: Jak w ogóle te książki? Nie mialem okazji jeszcze przeczytać, ale wiele słyszałem. Warto?
Wybieram się niedługo na wakacje, wiec kupiłbym coś na kindla