Wpis z mikrobloga

Wykopki popadły w paranoję oskarżania innych o bycie "ruską onucą", tymczasem swobodnie hasa sobie @General-Denaturov, który od kilku dni robi wrzutki o konieczności przyjęcia rosyjskich dezerterów, umniejsza znaczeniu poparcia dla wojny wśród rosyjskich imigrantów w Niemczech oraz zagrożeniu ze strony agentury, broni zbanowanych trolli i twierdzi, że w razie konfliktu nuklearnego "rozwalenie snobów z Warszawki przyniesie dla Polski więcej korzyści niż strat". I wiecie co? Nikt od onuc go nie wyzywa ¯\_(ツ)_/¯

#ukraina #rosja #wojna #moderacjacontent
Pobierz
źródło: comment_1664188808SYE4WLBtKO5KjDoyMNvPsM.jpg
  • 32
Wykopki popadły w paranoję oskarżania innych o bycie "ruską onucą"


@Jegwan: kiedyś w pierwszym dniu wojny jak wykop rozgrzał się do czerwoności, to po 16h służby na mirko napisałem, że Rosjanie wjadą do Kijowa (wtedy zdawało się, że mają gigantyczną przewagę i niestety tak będzie) i pomimo że 99% moich komentarzy było antyruskich, to prawie zostałem zlinczowany jako ruska onuca bo nikt nie zadał sobie trudu żeby sprawdzić, co pisałem wcześniej
@General-Denaturov: uniknięcie klasycznego scenariusza z Ukrainy, Gruzji i nie tylko czyli przyjmujesz tonę rosjan, oni za kilka lat wracaja do swojej klasycznej retoryki o wielkiej rasiji a Rosja w swojej wspaniałomyślności uznaje, że mniejszość jej przesladujemy i trzeba wjechac i jej pomoc.
Przecież oni to robią regularnie. Dlatego np. Estonia zastanawia sie jak rozwiazac problem mniejszosci rosyjskiej bo grozi im taki scenariusz.
@General-Denaturov: Chociażby to ze mogą być wśród nich agenci, kolportujący ruską propagandę. patrząc na niemcy i to jak sobie organizowali tam marsze poparcia z z na autach na początku wojny to mam ich w dupie i oby ich był u nas jak najmniej. Sam fakt że ponad połowa niemców nie chce wspierać ukrainy według sondaży świadczy o tym jak skuteczna jest tam ruska propaganda, rozpowszechniana w głównej mierze przez ich mniejszość
@KubsOne: Piszesz totalne bzdury bo żeby Rosja mogła domagać się interwencji to musi być duża mniejszość skupiona w jednym regionie a to Polsce nie grozi. Putin jak będzie chciał nas zaatakować to znajdzie sobie powód. Jeżeli boisz się interwencji Rosji to musimy tą Rosję osłabić tak aby nie była w stanie nam zagrozić.
No nie podałeś wkleiłeś zdjęcie bardzo małej manifestacji zorganizowaną przez marginalną część Rosjan w Niemczech.


@General-Denaturov: Dzisiaj mała, bo jest przyzwolenie, jutro trochę większa bo w sumie co złego może się stać, pojutrze szurskie grupki (antyunijne, antycovidowe, nwo, spiseq, lewacka gejropa,) i ani się objerzysz a na manifestacjach będą ramie w ramię maszerowac z nimi grażynki i janusze łykające te bzdury jak pelikany. Moja ciotka siedzi w niemczech z tymi hansami
@General-Denaturov: Oczywiście ze potrzeba im ludzi na miejscu, myślisz że taka propaganda dzieje się tylko przez media? Głownie dzieje się przez szurskie grupki, rozmowy na przerwie w pracy, spotkania ze znajomymi itp. do tego potrzeba ludzi na miejscu. Każdy kto miał styczność z ruskimi wyznwacami wielkiej rosji i zssr nie chce tej swołoczy u siebie.