Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @dobrychlopakzsenegalu
==================================================
Witam koliegów. Jak mogliście zauważyć, truecelski żywot przygniótł mocno dla chłopa i nawet nie chce mu sie spamić wysrywami z banicji, jednak zmuszony jestem zrobić pewien wyjątek. Otóż niegdyś myślałem, że blackpill blackpillem, a to po prostu ja jestem w #### brzydki a już jak ktoś jest koło średniej to może coś ugrać i kalam się, albowiem byłem delusional. Muszę tutaj przyznać rajcę dla użytkownika @RyouNarushima, mianowicie over jest potężny dla dużej ilości chłopa, ale do rzeczy. Nie tak dawno na tagu miałem okazję przeczytać post, w któym 28lvl KHHV przyznał się, że poznał się z laską, przelizał się z nią na pierwszej randce i ogólnie była nim zafascynowana, a on wielce zdziwiony dlaczego tak, skoro on fobia społeczna, boi sie kobiet, brak dynaminy, depresja i [kij] wie co. Otóż ja wiem co. Bez niespodzianek, wygląd. I kolejny przykład. Mam w bloku (Polska B here) pewnego chłopa koło 30, z którego moja stara się podśmiechiwała, że straszny nieogar co on tam se nie radzi w życiu, za minimalną robi,etc,etc. Zagadywał typ do mnie, powiem tak, idzie wyczuć jakiś autyzm albo inne #!$%@? po jednym zdaniu. Ale po co o tym mówie. Dziewczyne znalazł, nawet ładną. I dlaczego tak? Dlatego, że z wyglądu męskie 6/10. Ot i koniec. W wojewódzkim to by było za mało, ale na tym #!$%@? widocznie wystarczy, a mówimy o gościu koło 30, w tym wieku i miejscu przy takich statach coś się da, nie mówie że on slayer, co to to nie. Przeglądałem insta pewnej becky, z którą miałem niegdyś pewną styczność, a tam wiadomo imprezy, imprezy jeszcze raz imprezy. Ale kto na nich? Otóż nikogo sub5. Tak moi drodzy, dokładnie. Zeby dostać się na impreze do becky musicie moggować jej looksmatcha. Większość osób to htny 6/10, mniejszość 5/10 i 7/10, a mówimy tu tylko o gościach na imprezie, albowiem jej chłopak to prettyboy 7/10. Tak samo na ulicy, związki looksmatchy to rzadkość, a związków gdzie kobieta mogs chłopa NIE MA i mówimy tu o #!$%@? w Polsce B. Nie wiem, gdzie normiki widzą brzydkich chłopów z laskami, ktoś tu po prostu nie umie oceniać.
Aha i jeszcze jeden przykład. Chłop, co do matury z podstawowej matematyki musiał korki brać i nie zdał (xD How?), [wyrzucili] go z kilku robótek za minimalną, jakaś cieciówka, gastro itd. Ta klasa robót, dodatkowo z kilku źródeł i osób, dowiedziałem się wprost na wspomnienie o nim, że jest [piSS#ą] (dosłowny cytat), ale co. Dziewczynę oczywiście ma. On 7/10 a ona ziemniaczek 4-5/10.
Nawet jak jesteś średni, to dosłownie zlizujesz sperme po chadzie i betatamponujesz, życie dla chłopa zaczyna się od 7/10 z mordy
Wygląd == wszystko, zawsze
A wy dalej będziecie copeować, że można nadrobić, że status, dynamina i #### wie co jeszcze
Ci, którzy copeujecie tak, pluje wam do [buzi].
Pozdrawiam
#blackpill #przegryw #p0lka
==================================================
[OCENZUROWANO]
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

Poprzedni list z 25.08.2022

  • 3
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.