Wpis z mikrobloga

@KontrproduktywnyAnalityk: W kwestii bezpieczeństwa to niestety prawda. Trzeba tylko rozgraniczyć myślenie świadome i podświadome. Kobieta ŚWIADOMIE prawdopodobnie zdaje sobie sprawę, że wzrost już dziś nie ma takiego znaczenia, bo do gry wchodzi broń, narzędzia samoobrony itp, natomiast ona nie myśli świadomie, tylko PODŚWIADOMIE. Jej podświadome prehistoryczne instynkty nie przetwarzają czegoś takiego jak broń - od tego jest umysł świadomy. jej bios ma zakodowane przez ewolucję, że wzrost = bezpieczeństwo i tego
@KontrproduktywnyAnalityk: Nie rozumiem tego bólu dupy, że kobiety chcą mieć chłopaków wyższych od siebie, ja też nie chciałbym mieć wyższej dziewczyny, a mam 175cm, chyba jestem p0lką xD Rozumiem jak laska 155cm stawia wymagania 190cm+, ale to tutaj to normalna sprawa.
@KontrproduktywnyAnalityk: To jest ekwiwalent wybierania kobiety na podstawie rozstawu bioder, bo "przy innych nie czuję, że mogą mi dać dobre potomstwo". I można pisać o ewolucji, podświadomości etc., ale dojście do tego wniosku i napisanie publicznego posta jednocześnie tłumacząc to pierwotnymi instynktami nie ma sensu i musi oznaczać, że albo "ssaczy mózg" nie bierze udziału w tak, bądź co bądź, skomplikowanym procesie jak pisemne przelewanie myśli na portal społecznościowy, albo bezmyślne
@KontrproduktywnyAnalityk: czyli jak jednym tweetem się przyznać do mentalności jaskiniowca. Bo przecież to normalne że w XXI wieku mam się #!$%@?ć z innymi małpami o moją partnerkę.

Nie rozumiem tego bólu dupy, że kobiety chcą mieć chłopaków wyższych od siebie


@xDgg: To niech powie wprost że tacy jej się bardziej podobają zamiast wymyślać o jakimś bezpieczeństwie. Ale przecież wtedy by straciła status niewinnej białogłowy i okazała się wybredną paniusią.