Wpis z mikrobloga

@Wykobeczka: tam na północy masz właściwie samych terytorialsow oni nie maja takiego sprzętu jak regularne wojsko wystarczy, ze nacisną a brygady które wspomagaja aktualnie ofensywę zostaną zrotowane na północ co właściwie zatrzyma postępy na południu a wraz z napływem mobilizowanych nie tylko ustabilizuje front, ale prawdopodobnie zepchnie Ukraińców do defensywy znowu i będą odpuszczać pewne tereny
@JanTadeusz: To akurat bardzo dobry pomysł, mnie dziwi że w tym pierwszym rzucie, nie starali się odciąć Ukrainy od dostaw broni z zachodu, przecież wystarczyłoby, zająć 3 regiony przy granicy z Polską, gdzie nie było większych sił i temat by był zakończony. A oni pozwolili przez 8 miesięcy zachodowi wysyłać broń xD
Przedstawiłem na grafice, jak to powinno wyglądać, gdybym to ja robił inwazje.
Pobierz CzaryMarek - @JanTadeusz: To akurat bardzo dobry pomysł, mnie dziwi że w tym pierwszy...
źródło: comment_1665439363NpGquCvQ1WCPOpFFpVGYJg.jpg
@JanTadeusz: @G4SHI: przecież już wcześniej poszła informacja, że Kartofel zgodził się na ponad 120k żołnierzy na terenie BIałorusi + że dostarczy swoją setkę. Przy pierwszym rzucie na Kijów poszło jakoś 30-40k a teraz runda będzie z siłami powyżej 300k - ogromna różnica. Sam kadyrov zaproponował wsparcie kolejnej operacji siłami 50-70k tiktokerów.