Wpis z mikrobloga

Daj znać jak golą Gillette Platinum. Gillette Silver Blue były moimi faworytami ale produkowane w Rosji (nigdzie ich nawet już nie ma w Polsce, tylko jakieś Ebaye po astronomicznych cenach). Podobno Platinum są gorsze, a szkoda mi trochę jednej paczki na test zamawiać. Obecnie jade na Perma Sharpach, Astrach zielonych i Featherach.
@PawelW124: Tak. Perma wydaje mi się ostrzejsza, dokładniejsza, a astra pewniejsza, łagodniejsza coś tam zawsze zarostu czuć i trzeba poprawki robić.

W sumie to ja czuje różnice między każdą żyletką. Taką porównawczą zawsze stawiam zieloną astrę. Dobry stosunek cena=jakość. Dużo też od maszynki zależy. W merkurze 33c feathery były świetne, a teraz mam Gillette Adjustable z 59 roku i obojętnie czy ustawie maszynkę na 1,2,3...10 poziom tak zawsze goli się nią
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: właśnie wypróbowałem zieloną astrę, bo nie mogę być w poniedziałek w biurze poharatany i naprawdę elegancko śmiga. Dużo delikatniejsza od (na razie tylko do nich mam porównanie) wilkinsonów a nie zauważyłem różnicy w dokładności golenia. Wilkinsonami tylko raz udało mi się bez kropelki krwi skończyć golenie, Astrą za pierwszym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MarteenVaanThomm: @Widac: @MarteenVaanThomm: @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: @ranunculus: @PawelW124: @Tami: @kidi1:
Jakie polecacie najbardziej?
Kupiłem wczoraj taką startową wilkinsowa w Rossmanie z 6 żyletkami i pierwszy raz fakt sie zaciałem drugi raz juz praktycznie nie ale chyba będę szukał jakies chociaż o 1-2 stopnie łagodniejszej żyletki jeżeli ktoś taką zna to daje plusa i szacunek ludzi ulicy. Choć jak podacie najłagodniejsze jakie znacie tez bedzie ok
@open-alpha: Ze mnie specjalista jakiś gigantyczny nie jest. Całe życie BIC, teraz się przeniosłem na żyletki treet bo cena na Amazon 43,- za 200 szt. i za głowę się złapałem jakim gównem jest BIC. Do zestawu Muhle r89 i krem bambino jako krem do golenia. Tak się żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Podsumowując: byle nie bic