Wpis z mikrobloga

a wystarczyło by że zacząłby gadać o niewolnictwie w USA, prześladowaniu czarnych, nierówności blablabla to już dla Was byłby "głosem BLM" ku chwale równości...


@hiperchimera: Nie, bo ja nie muszę szukać jakiegoś potwierdzenia moich poglądów w ustach celebryty i rapera xD

Natomiast prawactwo w sekundę robi boga z każdego, kto powtórzy ich szurskie teorie. Tak było z Elonem, Maxem Kolonko itp. itd.

Wszyscy koniec końców okazywali się wariatami/onucami, więc trzeba szukać
@hiperchimera: ale to w sumie nie są memy, bo Ye jest autentycznie chory, już raz w psychiatryku wylądował na własne życzenie. Jak dawno temu wyrwał się w telewizji z "George Bush doesn't care about black people" albo z tą akcją z Taylor Swift to też się z tego ludzie śmiali, generalnie Ye często ma odpały, a od śmierci Dondy to już naprawdę zaczęło mu odwalać i śmieszki śmieszkami, ale fani naprawdę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@cutecatboy: bardziej piłem do tego jak u @rzep nastąpił incydent, bo niezwoływane znalezisko (nowość dla Neuropy) dostało się na główną z płomieniem. A dodatkowo facet gadał inaczej jak "trzeba". Więc teraz gość jest chory na głowę. Jakby namawiał do kradzieży w imię równości czarno-białej to było by "nie popieram ale rozumiem", etc. A tak, że chory debil...

A to niedobra jest...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@rzep: "Nie, bo ja nie muszę szukać jakiegoś potwierdzenia moich poglądów w ustach celebryty i rapera xD"

To co Cię tak boli, że jakiś celebryta gada na temat, w którym akurat ma rację? Zwarcie styków, że można mieć inne zdanie jak ogólnie narzucone?

Że jest chory? Jakby gadał hasła rasistowskie wobec białych to byłoby że spoko, stan jego umysłu byłby już okej. A na zarzut "Prawaków" że ma krzywy sufit, zacząłbyś