Wpis z mikrobloga

Obejrzałem najnowszy odcinek #friz i trochę xD bo mam flashbacki z odcinku Czajnika ale do rzeczy.

Chłop ma spędzić 100h zamknięty w "więzieniu" i to widzowie mają decydować na IG czy łapkami na YT o tym czasie i aktywnościach. Spoko zamysł na zwiększenie zasięgów i interakcji z widzami jednak jest jedno zasadnicze pytanie. Jak nagrywane wcześniej odcinki mają się do tego czasu? Co z zadaniami, i jak ładnie zmanipulować że niby są kary.

Szybka matematyka
Pierwszy odcinek trwa ~10h normalnego czasu. Następny odcinek wlatuje jutro o 15:00. Jak sam Friz mówi wszedł o 11:00 czyli odcinek zakończył się o ~21:00. W takim razie następny odcinek zacznie się z czasem na zegarze 89H czy 71H? Nie wiadomo bo nie ma tego wytłumaczonego.

Zadania NIe będę opisywał wszystkich ale...

1.Wiem, że odcinek "pilotażowy" może mieć niedociągnięcia no ale c'mon xD Na początku odcinka Karol oprowadza nas po celi i pokazuje działającą toaletę oraz działający kran z wodą, żeby minutę później "narzekać" że chce mu się pić i chyba trzeba wykonać jakieś zadanie żeby dostać wodę. Stary... masz tą wodę w kranie. Pomijam fakt że rzucenie jakimś 0,5kg magnesem co to przyciągnie wiadro pełne wody nie jest w żadnym stopniu wyzwaniem.

2.Zadanie z jedzeniem. Raczej losowanie. Czy influenser zje na śniadanie to co każdy normalny człowiek, czy influ jedzą w ogóle normalne rzeczy? Miał do wylosowania
-Dobre
-Średnie
-Słabe
-Słodkie
Wylosował dobre czyli owsianka. A co było w tych innych? Chleb, zupka chińska, choco cup ekipy. No straszne wybory xD

3.Rozpalanie ognia żeby dostać pościel. Nic nadzwyczajnego ale jedna rzecz zwróciła moją uwagę. Albo to niedopatrzenie i zapomnieli zablurować, ale po zadaniu pije on z wiadra na którym jest jebitnie wielka nalepka SUPER WIADRO https://istr.com.ua/ Jakaś nowa współpraca, forma niedopłatnej reklamy dla firmy z ukrainy?

HIT HIT HIT*
Gościem odcinka była Hania i Bartek z Genzie. Przygotowali mu zadania żeby wygrać srajtaśmię i coś do jedzenia. I co zrobił karol w zadaniu z srajtaśmą? PRZEGRAŁ xD Ale spokojnie przecież można opluć widza i stwierdzić

Dobra Karol masz jeszcze jedno zadanie żeby wygrać srajtaśmę.


Hania poszła też zaproponowała wymianę. Pół rolki papieru za jeden kawałek pizzy. Żeby po odmowie dać mu jeszce jedną szansę i zamiast jednego kawałka dostanie trzy za to samo xD

Przemyślenia na szybko

Miało być hardcorowo, nie ma co ukrywać Friz to dobry hypeman na tym się wybił, no ale było jak było. Moim zdaniem mógł to rozegrać w formie livestreama, no ale kiedyś Twitch nie dał im dobrych pieniążków o czym sama ekipa mówiła więc frendship z twitchem is over. Szczerze mnie ten odcinek nie zachęcił, no ale ja oglądam wszystko na YT więc i to pewnie będę śledził.

A wy jakie macie przemyślenia? Podzielcie się tutaj lub na moim TT gdzie założyłem taki sam wątek KLIK

#ekipa #polskiyoutube #youtube
Pobierz CreativePL - Obejrzałem najnowszy odcinek #friz i trochę xD bo mam flashbacki z odcin...
źródło: comment_1667053983kWVrPHu274jg60mWxxd3z8.jpg
  • 7
@CreativePL: Obejrzałem ten odcinek z czystej ciekawości i strasznie mi się dłużyło to 15min. Moim zdaniem totalnie bez sensu to wszystko - zadania dla dzieci, nawet kiedy przegra to i tak kolejna szansa, poza tym jak zawsze ktoś z Genzie musi być na odcinku. Zastanawia mnie tylko czy on na serio tam będzie te 100h czy będzie zatrzymywał zegar, wychodził na cały dzień i wracał. Ciężko będzie to udowodnić że on