Wpis z mikrobloga

Polacy jeżdżą jak bandyci i jest to statystycznie potwierdzony fakt.
Tu nie ma z czym dyskutować.

Więc przestańcie zwalać swoją własną degenerację na polityków, pieszych i rowerzystów i po prostu zacznijcie w końcu jeździć zgodnie z przepisami.

#samochody #drogi #prawojazdy #polskiedrogi
Pobierz rzulta_gemba - Polacy jeżdżą jak bandyci i jest to statystycznie potwierdzony fakt.
...
źródło: comment_1667292347isI58HEMq4lvhzlW0rWaDQ.jpg
  • 32
@HlHl No ogółem to są łatwo dostępne na stronie policji. W ostatnim raporcie możesz sobie przejść na stronę 27 i tam odczytać wyniki, lub na stronę 33 żeby poznać rodzaj sprawcy. A z własnego doświadczenia to tak, Polacy nie przestrzegają przepisów, chociażby od najbardziej trywialnego ograniczenia prędkości.
Pobierz slabyslabek - @HlHl No ogółem to są łatwo dostępne na stronie policji. W ostatnim rap...
źródło: comment_16672935682kgPJMQUWDRNPSWh9C2MgI.jpg
wyborny fikołek przeciwko krytyce polskiej infrastruktury drogowej


@MientkiWafel: w sensie infrastruktura nie pozwala Ci połączyć numerka na znaku z numerkiem na prędkościomierzu? Tak, dobra infra nie pozwala jechać szybciej, ale jak się robi infrę, która nie pozwala jechać szybciej niż ograniczenie, to jest kwik, że progi, że ronda, że szykany, że zwężenia, że światła. To niech się kierowcy zdecydują ¯\_(ツ)_/¯

Powiedz coś jeszcze o dobrych decyzjach PiSu


można na nich #!$%@?ć,
@rzulta_gemba: ja jeżdżę zgodnie z przepisami, mam prawo jazdy od 3 lat, własne auto od 2.
Sam na nie zapracowałem, sam wszystko opłacam, na tyle na ile mogę je naprawiam we własnym zakresie i byłaby wielka szkoda, gdybym je uszkodził w jakiś sposób.
Natomiast miałem już sytuację z udziałem policji, bo "potrąciłem" rowerzystę, który sobie wjechał z niemałą prędkością na przejście dla pieszych w nocy wprost na mój samochód, wgniótł błotnik,
@rzulta_gemba: prawda prawda i tylko prawda, gdy pojechalem do UK to byl inny swiat, uprzejmosc, machanie rekoma, a na przejsciach kazdy! pieszy ktorego przepusciles albo uklon i usmiech albo reka do gory.
Porsche, nie porsche autostrada 60 mph i tyle jadą grzecznie , nikt nie lawiruje miedzy pasami jak małpa na drzewie.

Londyn był troche innym miastem, czasami zdarzył sie jakis czarnoskory przybysz zza wody ktory przypominal mi atmosfere ruchu samochodowego